reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
Dzien dobry!
Witam wszystkie Kwietnioweczki!

U mnie swieci dzisiaj slonko nie wiem jak u Was? Strasznie smutno tu u Was ostatnio, jesien niestety chcac nie chcac sie udziela. Zycze Wam z calego serca jak najlepszego samopoczucia!
Ja naszczescie czuje sie dobrze chociaz od rana strasznie pali mnie zgaga!!!:-(
Znacie dziewczyny jakis dobry sprawdzony domowy bezpieczny sposob aby ulzyc dolegliwoscia czy zdana jestem do konca ciazy na ta uciazliwa dolegliwosc?

Kachurek zazdroszcze Ci troche chociaz wiem ze tez niedlugo bede czula ruchy mojego malenstwa. Nie moge sie juz doczekac! Wiem tez ze nie jestem sama bo wiele z was czeka i cieszy sie ogromniascie kiedy poczuje nawet najmniejsze najlzejsze musniecie czyz níe?:tak:

To tyle na teraz ide cos przegryzc bo w brzuszku powoli burczy.
Pozdrawiam!

Nika
 
Hej dziewczynki!!!Co u Was nowego!!!
Madziujka jak samopoczucie???Dziewczynki nie możemy sie tak smutać musimy tryskać pozytywnymi fluidami!!!!Dla dobra naszych szkrabków

MASIEK co tam z psinką przeziębił sie bidulek???

LADY co tam u Ciebie??

SILKA jak udała sie inprezka?

EUFUNIA a twoja imprezka?Jak smakował torcik?:-):-):-):-)

Ja jeszcze niemam ruchów:-( czekam z niecierpliwością mój mąż wczoraj stwierdził że przemówi do dzidzi aby dała znak przykładał głowę nadsłuchiwał takie to śmieszne było na końcu stwierdził że dzidzia nie słucha taty i cisza w domku...:-D;-):-)
 
Hej :)

Imprezka się udała. Ja tak tylko na chwilkę, bo jeszcze sama jestem z Tymusiem i musze sie z nim "bafić"....

anno widzę, ze my znow razem :-D
 
Hej a co tu taka cisza ...
Właśnie dzwoniłam i chciałam sie umówić na usg3d ale pan doktorek powiedział żebym przyjechała za miesiąc słyszałam że jest w porządku w warszawie na targowej cały opis plus płyta ze zdjęciami i z filmem i w trakcie omówienie całego badania to wszystko nagrane.Więc pójde za miesiąc bo doktorek powiedział ze najlepiej 18-24tygodnie wiec ja mam niecałe 16 i poczekam cierpliwie
 
Hej :)

Imprezka się udała. Ja tak tylko na chwilkę, bo jeszcze sama jestem z Tymusiem i musze sie z nim "bafić"....

anno widzę, ze my znow razem :-D

oj tak efunia - gratulacje a ty na kiedy bo ja na 2.04. - Tymus ładnie mówi, u mnie jeszcze pojedyncze słowa, ale jest juz ich całkiem sporo
Zajrzyj na wątek w kwietniwokach 2008 o wózkach - ktoś chce graco a ty chyba masz?
 
Madziujka doczytaj na ulotce czy to urządzenie wykorzystuje rzeczywiście zjawisko dopplera do osłuchiwania serca tak jak się reklamuj (angelsounds fetal doppler heart rate baby monitor). Bo jeżeli tak to musisz zapytać najpierw swojego ginekologa czy możesz bezpiecznie używać tego urządzenia i jak często. Wiem że przy usg też wykonuje się badanie dopplerowskie serca ale ginekolog włącza je jedynie na kilkadziesiąt sekund bo wykorzystywane są przy tym fale ultradżwiękowe o większym natężeniu niż przy zwykłym usg. Może zwykły stetoskop by wystarczył, na pewno w 100% bezpieczny.
 
reklama
Dowiem się dzięki z ainfo
Moja koleżanka urzywała tego urządzenia i była zadowolona uspakajało ją to jak mogła serdusia posłuchac.
Napewno tez to nie ma takiej mocy ale wiadomo wszystko z umiarem.
Stetoskopem to ciężko wychwycić bice serdusia dziecka prewaznie matki tak głośno bije że je zagłusza,

Miłego dnia
 
Do góry