reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Dlaczego ci smutno madziujko?
Głowa do góry! Szybko :tak:

Witaj Puszek, zaglądaj tu często i pisz ;-)

Silka dzięki za słowa uznania. Tymuś torta jeszcze nie zobaczył. bałam się, ze porwie dziki przed przybyciem gości :-D
 
reklama
Czesc po co sa te intrnery:(czasami za duzo spedzam teraz czasu i wyczytalam o cyomegali wirus, pracuje w przedszkolu i wlasnie takie panie jak ja sa najbardziej zarazone. Nikt mi nie zaproponowal zadnych badan. Zalamka
 
Dziewczynki czemu takie smutne ??
madziujka, co się stało ?? Główka do góry !! Będzie dobrze na pewno :tak:

Katja to może porozmawiaj ze swoim ginekologiem. Być może On nie wiedział, że pracujesz w przedszkolu i dlatego nie zlecił Tobie tych badań :tak: Ja też nie miałam robionych :no: Teraz na wizytę mam zrobić morfologię i mocz :tak: Pozdrawiam.

efunia to też dziś imprezka się szykuje :-) ?? Udanej zabawy !!!!!

Ja właśnie piekę serniczek i biorę się za obiadek. Dziś wymyśliłam Lasagne :szok:Pierwszy raz będę robić. Ciekawe czy mi wyjdzie
:laugh2:

Buziaczki !!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!
 
witam wszystkie nowe mamuśki kwietniowe...i stare kwietnióweczki również:-):-):-):-)
ja jestem po kolejnej wizycie u gina....jak sam powiedział teraz będzie trochę nudno:confused2::confused2::confused2::confused2:ale przychodzić co miesiąc trzeba.....wszystkie podstawowe badania z krwi i moczu już porobiłam i wyniki są w książkowych normach:-):-):-):-):-)
ciśnienie cudowne a i waga wciąż spada z czego doktorek i mężulek są szalenie zadowoleni;-);-);-);-), bo z natury grubaskiem jestem:-):-):-):-) chudne średnio 0,5kg na tydzień-najzdowiej jak sie da...a wszystko dzięki dzidzi która mi lekkostrawna dietę urządza, zabrania jeść słodyczy i nieznosi białego pieczywa....jak próbuję przełamać niechęć dzidziusia do jakiejś potrawy, którą uwielbiam, to potem mam dzień z głowy-mega mdłości i wymioty....więc juz nie próbuję dzidziusia przekonywać - tylko uległam jego diecie:-):-):-):-)
do tej pory jak próbowałam takich diet to nie wytrzymywałam dłużej niż 2 miesiące....a tu proszę, już 4 się zaczyna....dzidzia jest moim najlepszym dietetykiem:-):-):-):-):-)i nawet siła woli juz nie jest potrzebna...
Jak doktorek popatrzył na wszystkie wyniki i na to jak dobrze wyglądam i się czuję...to miał tylko jedno zalecenie-być w stanie nieustającej ciąży gdzieś do czterdziestki:-):-):-):-):-):-):-):-)bo mi ciąża na zdrowie wychodzi:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
czy wam lekarz juz zalecił przyjmowanie witaminek dla ciężarnych????
bo ja właśnie zaczynam....ale coś żle trafiłam....kupiłam sobie prenatal complex bo ma fajny skład (poza witaminami i minerałami zawiera nawet imbir, żurawine i olejek miętowy) ale to są tak gigantyczne kapsułki:szok::szok::szok::szok::szok::szok:że chyba bardziej zbliżone wielkością do czopków niz do tabletek do połkniecia:szok::szok::szok::szok::szok:
niby nie trzeba ich połykać w całości, można rozpuścić zawartość w wodzie......ale wtedy smakuje ochydnie ....jak rozpuszczona mąka z piaskiem:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: fuuuuj...:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
nie polecam
a jakie witaminy wy dziewuszki bierzecie?????????????Czy maja jakieś wielkości dostosowane do połkniecia dla przecietnego człowieka????a może nawet wymyślili coś do ssania????????????
 
Hej dziewczynki!!!!
Witam stare i nowe jest nas coraz wiecej ale fajnie...

SILA wiesz ja lasagne nigdy nie robiłam i muszę się zebrać bo tak se przeczytałam i mam ochotę dobra była???Chyba też zrobię...:tak::-)

EUFUNIA tort cudo ale mam smaczka.....:-)

MADZIUJKA kochana co z twym humorkiem czemu sie smutasz??

MASIEK musze się ci przyznac że ja miałam ostatnio naprawde jakies załamania non stop płakałam i żebym to ja wiedziała czemu dobrze że mi przeszło mam nadzieje że to chwilowe u ciebie i usmiech bedzie czesciej gościł na twej buźce
 
MASIEK tak doczytałam twój post dokładnie:zawstydzona/y: Wiesz jak moja babcia zmarła miałam tragedie skonczyło sie na braniu leków psychotr. No i tak przez rok aż zaszłam w ciąze leki natychmiast odstawiłam ale że miałam silne to niestety poroniłam w ogóle wyszło wiele zawirowań ale od tamtej pory nie biore no teraz wiadomo ale musisz bywać wsród ludzi rozmawiaj i tu sie dużo pojawiaj kiedy tylko możesz.NIe smutaj sie i nie zostawaj sama wiem co czujesz ale nie jesteś sama:tak::tak::-):-):-) Teraz jeszcze ten okres jesienny niestety sprzyjający obniżonemu nastrojowi...Cieszmy sie jesteśmy w ciąży najważniejsze pozytywne nastawienie...bez tego ani rusz wiec głowa do góry i sie nie smutaj juz masz madra psinke...:-):-)I jak najwiecej na zakupki poprawia nastroj:tak:
Wiosno ja narazie nie biore witamin lekarz kazał mi sie przede wszystkim zdrowo odżywiać
 
Dzień dobry.
Wczoraj wieczorem dość niespodziewanie wrócił mój towarzysz życia;-) udało mu się wszystko pozałatwiać i dzięki temu nie siedzi w warszawie do poniedziałku.
Z tej radości w nocy mój brzuch postanowił się wykazać jeżuuuu jak mnie kuło, ciągnęło i tak śmiesznie bulgotało. A rano przy porannych czułościach przyszły tatuś zauważył, że brzuszek rośnie zawodowo, to nam się skojarzyło z Leonem i tak o to rano nastąpiła zmiana imienia.
Do pierworodnego od śniadania mówimy panie Leonku:-)

 
reklama
aduś dziękuję ci za wsparcie:tak:. psychotropów nie miałam silnych, by móc nad sobą pracować. Fakt łatwiej było, bo gdy rano się budziłam i dopadał mnie chandra łyk tabletkę i było lepiej. Teraz nie mogę choć i nawet nie chcę już ich brać. Po prostu czasem nie potrafię opanować tego stanu. Szczególnie trudno mi jest kiedy zostaję sam. Teraz nie mogę pracować i większość czasu muszę siedzieć w domu w łóżku, a w tedy za dużo rozmyślam.
To też cieszę się że jest bb, że mogę z wami tu pogadać itp:-)
A psiak jak zwykle jak siedzę przy kompie na kolanach i chrapie mi w rękaw:tak:
 
Do góry