reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Czesc dziewczynki w koncu na zwolnieniu lekarskim teraz bede czesciej tu zagladała , mdłosci mam nadal, oraz cierpiena bezssennosc.:( Cóz robic, trzeba wytrzymac:-).

 
reklama
Juf mi lepiej hihihi
Najadłam się zurku i mandaryynek a teraz mam wzdęcia i mnie kręci w brzuchu ale warto było..uwielbiam żurek!!

Katja bezsennośc jeeesiu ja praktycznie od poczatku ciązy mam z nią problem okropność!! A pamietam w 1 ciaży gdzie tylko mogłam to spałam.

Silunia Ty się tak nie przemęczaj!!

Gryzeldo Tobie rózniez miłego weekndowania :-)
 
Czesc laski ja pierwszy dzien po moich ekscesach zdowotnych poszlam do pracki :tak:i nawet dobrze sie czuje:tak: ... a teraz lece nadrobic zaleglosci .. ale dzis na produkowalyscie postow:-Dkiss
 
Tort. Miała być autostrada, ale nie było samochodu... Więc lasek. Obowiązkowo świnki. Robią za dziki :-D:-D

tort1tw4.jpg
 
Witajcie Kochane Mamy,
jesteście niesamowite. Zanim się wpisałam poczytałam sobie trochę wasze posty. Każda inna i każda cudowana. Aż chce mi się z Wami zaprzyjaźnić.
Mam na imię Ania. Mój termin to 25 kwitnia.
Chcę się w podzielić pewną radą z tymi, którzy cierpią na migrenowe bóle głowy.
Wiem, jak to boli i nie sądziłam, że można je tak łatwo wyeliminować.
Rada: pijcie conajmniej 1,5 litra wody dziennie. Nie wierzyłam, że zwykła woda mi pomoże. Lekceważyłam tę radę. Pewnego dnia nie miałam wyboru, z bólu zaczęłam pić i po kolejnej szklance po prostu ustąpiło.
Warto spróbować.
Napiszcie mi proszę jakie wg Was jest najlepsze usg?
Niedawno zrobiłam usg. Było prawie niewidoczne. Chcę się wybrać na inne, ale nie wiem jakie.
Pozdrawiam Was:-)
 
reklama
Do góry