reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

reklama
przepraszam za niepisanie:zawstydzona/y: ostatnio dopada mnie coraz częściej depresja, nie mogę brać leków i teraz mam dni kiedy wstaję by pojechać na kontrolę, wracam do domu i snuję się po domu smęcąc.
Wczoraj odwiedziła mnie siostra z dzieciakami i trochę się rozruszałam.
Jednak nie ma jak wygadać się, poużalać. A potem pójść na zakupy:tak:
Podrzuciłyśmy dzieciaki dziadkom, a same pojechałyśmy poszaleć w centrum handlowym.
Kupiłam pierwsze rzeczy dla maluszka pauciochy i szczoteczkę do włosków.
Dal siebie spodnie bo akurat były przecenione w H&M mają taką fajną górę jakby golfik.
Ale najwięcej rzeczy kupiłam dla piesi:-) wiecie tak na co dzień gdyby nie ona, to bym pewnie z łóżka nie wstała, to dzięki niej wstaję, ubieram się i wychodzę z domu. I wiecie co, ona chyba wyczuwa, że ktoś mieszka w moim brzuszku. Czasem gdy sobie leżę z gołym brzusiem podchodzi i tak śmiesznie go obwą****e i tak śmiesznie mamrocze. Czasem go liźnie, a potem kładzie się kolo niego. Zwykle wtula się w moje ramię. A teraz często kładzie się blisko brzuszka, który robi się co raz bardziej wypukły.

A jakie kształty mają wasze brzuchy??
Mój ostatnio zrobił się taki pełny, nie mam piłeczki, raczej dyniowatość takie obło, ale coraz więcej osób zauważa.
Chyba będzie trzeba moich rodziców poinformować o nowinie;-)
 
Piesie, to bardzo mądre stworzonka. Dają Nam tyle miłości i powodów do życia.
Masiek, przesyłam Ci kilka ton pozytywnych wibracji.:-)Przykro mi,że dopadł Cię Smutas.
Pamiętaj,że my tu jesteśmy i że można z nami pogadać, jeśli miałabyś taki kaprys.

Pozdrawiam Cię gorąco!
 
Piesie, to bardzo mądre stworzonka. Dają Nam tyle miłości i powodów do życia.
Masiek, przesyłam Ci kilka ton pozytywnych wibracji.:-)Przykro mi,że dopadł Cię Smutas.
Pamiętaj,że my tu jesteśmy i że można z nami pogadać, jeśli miałabyś taki kaprys.

Pozdrawiam Cię gorąco!

dziękuję za pozytywne wibracje:-)
Pamiętam, że tu jesteście;-)
wybaczcie czasem jak smutam na wątku niestety po pierwszym poronieniu dopadła mnie depresja. Chodzę nadal do psychologa, ale musiałam odstawić leki przez co moje nastroje bywają różne.
 
reklama
Dziendobr
Dziecko nakarmione i polozone...cos tam gada sama do siebie zaraz pewnie usnie...ja zamiast troszke ogarnac dom to sie rechabilituje na BB :-D

Masiek- szybkiego powrotu humoru...ja coprawda na humor nir nazekam , ale mam ostatnio tez ogromnego niechcieja...i nie ma to jakzakupy....o pieskach nic nie wiem bo jestem milosniczka kotow :tak:

Madziujka- njlepsza na bole glowy jest drzemeczka

chcialam jeszcze pochwalic Silke za liste...nie zagladalm do niej ..a teraz wyglada siwetnie ...czeka tylko na uzupelnienie
wszystkim pozostalym pozdrowionka
 
Do góry