reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ja czekam na Marysię. Termin to 25 kwietnia.

Późno ale chciałabym dołączyć do Was???
Zwłaszcza że podejrzewam że prawdziwe problemy i możliwość ich konfrontacji na forum się zaczną. ;-)

Jeszcze raz OGROMNE GRATULACJĘ DLA WSZYSTKICH MAM.

Aga

Witaj Aga :)) Nie sądziłam że na mój apel będzie taki szybki odzew :) Ale fajnie, że się ujawniłaś, nie będziecie z Lene czuć się takie wyobcowane, możecie teraz powymieniać się objawami okołoporodowymi :) A potem razem z nami informacjami na temat naszych dzieciaczków. A my będziemy Ci kibicować w oczekiwaniu na Marysieńkę :)

Masia mi pisala ze Leoś jest w szpitalu bo ma problemy z oddychaniem:no: jakos sie trzyma bidulka ale napewno jest jej bardzo ciezko:no:

Ojejku, to straszne!!! Jeszcze wczoraj Masia latała z Leonkiem na spacerki z których się oboje pewnie cieszyli a tu dzisiaj szpital... cholipka.... to nie fair, przecież Leonek to duży chłopak już. No mam nadzieję, że te problemy szybko miną, trzymam kciuki!

A i mam prośbę czy możecie mi zostawic info jak zamieścic zdjęcia bo choinka się pogubiłam jakoś..:-)

A gdzie chcesz Aniu zamieścić to zdjęcie? Tak ogólnie pod tekstem czy w podpisie?
Bo jeśli w tekście to jest to łatwiejsza opcja: trzeba zjechać podczas pisania odpowiedzi poniżej przycisku "Zatwierdź odpowiedź" i wyszukać przycisk "Zarządzaj załacznikami" i tam otworzy Ci się nowe okno, przyciskiem "przeglądaj" wybierasz zdjęcie z pliku na Twoim komputerze, klikasz na przycisk "wyślij" i czekasz aż sie załaduje a potem zamykasz okno i zatwierdzasz odpowiedź.

Jesli jednak chcesz w podpisie to odsyłam Cię do https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-zdjecie-pomozcie-484/ - tam wszystko jest opisane krok po kroku :)

No i czekamy na zdjęcia Jeremiego :))
 
reklama
no nie wierzę!!!!!!!!!!!!
Lucky, a nie mówiłam!!!!!!!!???????:sorry2::sorry2::sorry2: ja czułam ze ostatnia zostanę!!! gratulacje ogromne!!!!całe szczęście, ze są nowe kwietniówki!!-witam serdecznie dziewczyny - fajnie, ze ktos mi dotrzyma towarzystwa w stanie *2:tak::tak::tak:,
a teraz BARDZO PILNE!!!! do mam rozdwojonych, - od 2 godzin mam skurcze, dokładnie co 20 minut, było ich w sumie może 6, ale nie są bolesne, bardzo przy nich twardnieje brzuch i to jedyny dyskomfort, jaki na razie odczuwam, czy to przepowiadające czy może coś więcej:sorry2::sorry2::sorry2:?buziole dla Was
 
LUCKY GRATULUJE!!!!!!!
MAŁA MI nie taka mała ..super !!

Lene oby cos wiećej..jak się zrobia częstsze jedz do spzitala najwyżej ktg tylko zrobia a być może :szok::-D:tak:
 
Dziewczyny dzięki za ciepłe przyjęcie:-)

Ja staram się każdy dzień jakoś przetrwać byle do przodu organizujac sobie jakieś zajęcia i starając się nie myśleć czy to już czy nie ... Jak na razie to pomaga mi. Cel na jutro wizyta u lekarza i rozmowa z położną co robimy jęsli mała się nie na myśli do piątku;-). Potem kilka rundek po schodach - mieszkam w starej kamienicy na 5 piętrze bez windy (176 schodków) więc może jak sie przelecę z 5 razy to poskutkuje...

Lene a jak u Ciebie?
 
Lene czyzbys byla nastepna:-), obserwuj jezeli sa regularne to moze juz byc to:tak:, no a jak czas miedzy nimi sie zacznie skracac, no to duze prawdopodobienstwo ze to to:tak::rofl2:, no i zawsze mozesz sobie podjechac do szpitala aby sie upewnic:happy:
 
Aga ja mam termin na 26 kwietnia, tak jak ty staram się jakoś zorganizować każdy dzien, żeby nie wariować, czy to już czy nie. Dzisiaj np umyłam dwa okan dachowe- niezła gimnastyka i właśnie wróciłam ze szkoły rodzenia. Było spotkanie z anestezjologiem- nic nowego się nie dowiedziałam, ale było nawet ok. Też mam jutro wizytę u lekarza i ktg, pewnie nic ciekawego mi nie powiedzą, ale do jutra żyję nadzieją, że może jednak coś tam sięr uszy. Kurdę, pisałam Wam przed chwilą o moich skurczach- i narazie cisza!!! buuuuu
Nie mogę uwierzyć, że Lucky urodziła, rano pisałam jej , ze urodzi przede mną i wykrakałam!!!:szok::szok::szok:
 
reklama
Lene ja cały dzień staram się biegać aby zająć głowę ale najgorsze mam nocki bo zasypiam koło 3-4 wcześniej nie daję rady... Myśli mi się tłuczą po głowie i strasznie się drapie:crazy:

Więc nie zdziwcie się jak będę pisać w nocy bo od dwóch tygodni czytam Wasze posty jak nie mogę spać...

Rozumiem że zostałaś tylko Ty? ale jak widzę cos nie na długo...


 
Do góry