reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Witajcie Dziewczyny, postanowiłam i ja nieśmiało dołączyć. Moja historia nie jest łatwa, mam syna, który niedługo skończy 10 lat, 4 lata temu po bardzo ciężkiej ciąży urodziłam córeczkę, która zmarła po 8 miesiącach. Obie ciąże naturalne. Po badaniach okazało się, że jesteśmy z mężem nosicielami wadliwych genów i mamy zaledwie 25% szans na zdrowe dziecko. Dlatego zdecydowaliśmy się na invitro z badaniem zarodków. I w końcu po roku badań i mnóstwa leków chyba się udało. Beta z 25.07 potwierdziła ciążę, kolejna po dwóch dniach ładnie urosła. Teraz czekam na wizyte, mam 12.08
Współczuję straty, nie potrafię sobie nawet wyobrazić co przeżyłaś.

Miło że do nas dołączyłaś, niech ciąża będzie nudna i spokojna 😘
 
reklama
Do góry