reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Cześć, czy Wy też macie takie problemy z nogami? Tak mnie bolą jak zasypiam... Nie pomaga trzymanie ich na ścianie, poduszki po nogi żeby były wyżej... Magnez i potas biorę w dużych ilościach
nie mam problemów z nogami, chyba najlepiej zapytaj lekarza, a przed ciaza nie miałaś takich problemów?
 
reklama
Cześć, czy Wy też macie takie problemy z nogami? Tak mnie bolą jak zasypiam... Nie pomaga trzymanie ich na ścianie, poduszki po nogi żeby były wyżej... Magnez i potas biorę w dużych ilościach
Ja tak miałam w poprzedniej ciąży, na koniec najbardziej, teraz też mi się zdarza i bez ciąży też 🤪 w mojej rodzinie mówi się, że drą nogi, a jest to chyba ten syndrom niespokojnych nóg 🥴 jest to jeden z objawów ciąży i nie mam na to sposobu 🤦 schładzanie trochę pomaga
 
Cześć, Paulina z tej strony, czytam was od jakiego czasu, ale dopiero teraz jestem gotowa się ujawnić :) dzisiaj 11t+6, termin na 7.04.2023. Pierwsza ciąża, wymagała trochę starań, dopiero się wszystkiego uczę 🙈 jestem z okolic Poznania :) proszę o dodanie mnie do prywatnego wątku, obiecuję być aktywnym uczestnikiem 😊
 
Zrobiłam test na covid i mam 2 kreski 🙁 jak nie angina w 6 tygodniu, to teraz to.. jeszcze z wczorajszej morfologii wyszło mi 470tys płytek krwi..
Zadzwoniłam do mojego gina i przepisze mi zastrzyki przeciwzakrzepowe clexane.
Podłamana jestem tymi chorobami.
o kurcze... Obys wszystko łagodnie przechodziła 🙏 zdrówka! ❤️
 
Zrobiłam test na covid i mam 2 kreski 🙁 jak nie angina w 6 tygodniu, to teraz to.. jeszcze z wczorajszej morfologii wyszło mi 470tys płytek krwi..
Zadzwoniłam do mojego gina i przepisze mi zastrzyki przeciwzakrzepowe clexane.
Podłamana jestem tymi chorobami.
Miałam covida w pierwszej ciąży.
Obyś przeszła najłagodniej jak się da. 💪✊🏻
 
reklama
Zrobiłam test na covid i mam 2 kreski 🙁 jak nie angina w 6 tygodniu, to teraz to.. jeszcze z wczorajszej morfologii wyszło mi 470tys płytek krwi..
Zadzwoniłam do mojego gina i przepisze mi zastrzyki przeciwzakrzepowe clexane.
Podłamana jestem tymi chorobami.
Tego się obawiałam jak pisałaś o węchu 🙄 ale czujesz się już lepiej? Bo węch to chyba traci się na końcówce 🤔 zdrówka 💪
 
Do góry