reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2024

Laski zróbcie coś zeby u mnie jutro tez było dobrze. Pewnie Was już kciuki bolą ale taki ze mna los 😝
Jutro o tej porze będę już jechała na wizytę. Do tego czasu osiwieje ;)
 
reklama
Ja już się doczekać nie mogę tej wizyty. Ale pochwalę się moją glukozą, bo robiłam na czczo dzisiaj i wyszła mi 89! A mierze glukometrem w domu i na czczo wychodzi mi zazwyczaj 93-94. Wczoraj 2 godziny po kolacji pokazał mi 128 a rano 99 a tu zaskoczenie i 89 w labo. :o Nie wiem czy to wina glukometru czy o co chodzi. Morfologia wyszła w porządku, ale mocz taki sobie... na resztę wyników muszę poczekać.
 
Ja już się doczekać nie mogę tej wizyty. Ale pochwalę się moją glukozą, bo robiłam na czczo dzisiaj i wyszła mi 89! A mierze glukometrem w domu i na czczo wychodzi mi zazwyczaj 93-94. Wczoraj 2 godziny po kolacji pokazał mi 128 a rano 99 a tu zaskoczenie i 89 w labo. :o Nie wiem czy to wina glukometru czy o co chodzi. Morfologia wyszła w porządku, ale mocz taki sobie... na resztę wyników muszę poczekać.
glukometr z krwi z palca zawsze pokazuje ciut wyżej niż w tym czasie będzie z krwi żylnej.
 
Dziewczyny
Dostałam. Wyniki papa i HCG
Kompletnie nie wiem jak to interpretować i co o tym myśleć
Jedno wiem... Rozterepało mnie strasznie
 

Załączniki

  • IMG_20230921_173852.jpg
    IMG_20230921_173852.jpg
    190,6 KB · Wyświetleń: 81
Ostatnia edycja:
Dziewczyny
Dostałam. Wyniki papa i HCG
Kompletnie nie wiem jak to interpretować i co o tym myśleć
Jedno wiem... Rozterepało mnie strasznie
ja się nie znam szczerze mówiąc😝 wiem tylko ze z usg razem należy interpretować i ta papa-a można przeliczyć na jednostkę mom i poczytać w necie ryzyka ale to tak wiem bo wiem.
 
reklama
Do góry