reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2024

Czekanie na to NIFTY mnie wykańcza. Jestem w pracy, zrobiłam listę zadań, jest 10:30 nie zrobiłam nic.
Siedzę, myslę, czytam... plus te dziwne bóle które się pojawiają.
Jak wytrzymac do końca ciązy. Mnie odwiozą do wariatkowa. :(
wyobrażam sobie jak musi Ci się dłużyć :( może włącz sobie na słuchawkach ulubioną muzykę, która dobrze Ci się kojarzy i która Cię uspokoi? Ja jak jestem spięta uwielbiam słuchać muzyki z Harrego Pottera, kojarzy mi się z dzieciństwem i zawsze się rozluźniam trochę :)
 
reklama
plus taki że będziemy może tam w tym wariatkowie razem. Najchętniej bym wyszła z pracy. Ale mam zaległości. 🤦🤦🤦 wogóle się nie nadaje do niczego dziś.
Dlatego dobrze wymyslił Stary żebyśmy wzięli dzisiaj urlop - siedzimy i oglądamy love is blind na netflix ale ogólnie atmosfera jest mega napięta :( ja sprawdzam co 3-4min maila, moja teściowa już dzwoniła z pytaniem o wyniki, mój tata tez :(
 
Te kłucia to normalne. Tam wszystko rośnie.
Polecam poczytać sobie różne materiały (często w aplikacjach są podane te informacje) co dzieje się na tym etapie z Twoim ciałem, z dzieckiem.. To powinno Cię uspokoić.
Dziś mam taki dzień że mnie nic nie uspokaja, co jest chore bo wczoraj mialam prenatalne.
wczoraj mój mąż wyjechał z moim tata na weekend zamknąc sezon w naszym letniskowym domu. I może się stresuje ze go nie ma? Dziwne to jest bo sama go wypychałam żeby z nim jechał.
Pójdę może dziś na basen, generalnie mi to pomaga. Muszę tylko jakoś na tej robocie sie skupić.
Może poprostu jakiś zły dzien mam. A może to to Nifty.
 
wyobrażam sobie jak musi Ci się dłużyć :( może włącz sobie na słuchawkach ulubioną muzykę, która dobrze Ci się kojarzy i która Cię uspokoi? Ja jak jestem spięta uwielbiam słuchać muzyki z Harrego Pottera, kojarzy mi się z dzieciństwem i zawsze się rozluźniam trochę :)
Taaak kocham muzykę z HP :) Wtedy mam wrażenie że nic złwego nie może się wydarzyć. Mam calle za 10 min przez 2 godziny więc troche zleci. Pozniej się zajmę czym trzeba z tą muzyką. Dobry pomysł :)

P.S ja z tym co dalej wierzą i czekaja na list z Hogwartu :D
 
Znowu jestem jakaś niedo***ana, wciągnęłam kisiel, wzięłam się za sprawdzanie dokumentów i już jestem zamulona, najchętniej bym się położyła.. Chyba pójdę do archiwum 🤣
Czułam od rana, że to będzie ciężki dzień.. 😖
 
Od kilku dni odprowadzam małego do żłobka, wracam i kładę się spać na 2h. No nie daje rady... Nocka cała przespana a i tak muszę iść spać bo ziewam i ziewam
 
Taaak kocham muzykę z HP :) Wtedy mam wrażenie że nic złwego nie może się wydarzyć. Mam calle za 10 min przez 2 godziny więc troche zleci. Pozniej się zajmę czym trzeba z tą muzyką. Dobry pomysł :)

P.S ja z tym co dalej wierzą i czekaja na list z Hogwartu :D
ja też kocham HP! Z niecierpliwością czekam na na chłodniejsze dni, bo wtedy jest najlepsza aura do oglądania ❤️
 
reklama
Do góry