reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Jeju dziewczyny musiałam nadrobić czytanie. Nie było mnie przez dwa dni .najstarsza zlapala jelitowke w przedszkolu , przeszło jej to na młodszą poszło o i tak to .
U mnie cc z powodu choroby oczu. Nie mogę wykonywać wysilkowych rzeczy .
Kurczę, nie slyszalam żeby clotri nie można było korzystać w 1 trymestrze .
Zresztą lekarzem nie jestem .
Nalezalam kiedyś do forum z starszą córką jak byłam w ciazy to kobietki uzywaly...
Hmm myślę że jak przepisał lekarz to wie co robi.
Jak się czujecie ?
Ja od wczoraj dziwacznie..całe piersi bolą jak podczas okresu A nawet gorzej ...
Miała któras z Was tak ?
P.s Kasienka ja też mam.na 20.04
Mnie na początku piersi bolały dość mocno. Później przeszło jakoś w 9-10tc, a w 12tc wróciło, ale już nie tak mocno. Czuje kiedy dotknę, w nocy jak się przewracam, a najbardziej bolą jak zdejmuje stanik.
 
reklama
Ja to samo .jakbym dosłownie kamienie miała.
A jeszcze gorzej że muszę mieć chyba już nawet większy rozmiar 😁😂może w sobotę wyrusze na zakupy
 
Mnie na samym początku bolały. To był mój pierwszy objaw 😉 tak, ja zamierzam karmić piersią - mam nadzieję, że obędzie się bez problemów, bo wiem, że różnie bywa
 
Ja też chciałabym karmić piersią:-) mój syn był na mm a to z tego względu bo był miesiąc w szpitalu zaraz po urodzeniu a był w całkowicie innym mieście to podawali mu mm i się przyzwyczaił i mojego już nie chciał :-( dlatego chciałabym teraz kp... Ale życie jak zwykle nam pokaże...
 
Kasienko co przeszlas to Twoje ..❤
Ja w pierwszej karmilam ale krótko około 3 miesięcy, corka miała tak ostre dziaselka już od pierwszych dni że szok ...3 miesiące i to ponad moje siły nie dałam rady więcej. Jak odstawilam,zatrzymalam laktacja niby się udało .wszystko dobrze ,zaszłam w druga ciążę i w trakcie miałam laktacje ...nie obeszlo sie bez wizyty w szpitalu z powodu zapalenia piersi .odciagalam i nic to nie dało. Leków w ciszy brać nie można i mialam wesoło...
Przy młodszej bardzo długo karmilam wszystko dobrze było.
A co będzie przy trzeciej gwieździe, czas pokaże będę próbować jak jak i Wy .❤
 
reklama
Kasienka mnie też w dwóch poprzednich nie bolały ani na okres .
Dziewczyny czy zamierzacie karmić piersia ?
mnie przy synu całą ciążę nie bolały, a w tej już jakoś lekko ponad tydzień po owulacji zaczęły i jeszcze nie przestały, a dziś 16+4.
Ja bardzo bym chciała karmić piersią ale zobaczymy jak wyjdzie. Z synem mimo szczerych chęci się nie udało, bardzo to przeżyłam bo się nakręcałam całą ciążę na kp. Teraz podchodzę z lekkim dystansem by aż tak nie bolało ale z chęciami. Poprzednio sporo zawinił stres- ciąża była książkowa do końca, a po porodzie okazało się, że mały ma trochę problemów zdrowotnych, widziałam go tylko na zdjęciach, na ręce mogłam go wziąć dopiero w 6 dobie itp. Przez to wszystko nabawiłam się depresji poporodowej i mleko się zatrzymało.
 
Do góry