reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Skoro masz cykle do 40dni to pewnie miałaś też owulację dużo później niż przy standardowych cyklach. Ten system przelicza wg cykli chyba 28dni, więc stąd ten rozjazd.
Podejrzewam że musiała być około 24dc. Bo mojego nie męża nie ma cały czas w domu bo delegacje. Więc wiem mniej więcej kiedy doszło do zapłodnienia. 😅
 
Hej dziewczyny mam mały problem, wyniki moczu ostatnio wyszły super a dziś odebrałam posiew i wyszedł dodatni e-coli ;/
 
Podejrzewam że musiała być około 24dc. Bo mojego nie męża nie ma cały czas w domu bo delegacje. Więc wiem mniej więcej kiedy doszło do zapłodnienia. 😅
No to by się zgadzało. Przy standardowych 28dniowych cyklach owulacja jest ok 14-16 dc. Jak Ty miałaś ok 24 to już praktycznie początek kolejnego cyklu przy 28dniowych. Także zgadza się z tym co Ci wyszlo na USG. Będzie zdrowy Maluszek a termin porodu pewnie wyznacza Ci wg prenatalnych.
 
reklama
Do góry