reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Czyli będziemy się wspierać duchowo.
Dziewczyny myślicie, czy mój partner może ze mną na badania jutro iść? Bo chce, a ja nie wiem czy lekarz pozwoli mu wejść. Nie wiem czy to będzie usg już przez brzuch.
ja z synem prenatalne w 12+6 (OM) / 13+4 (USG) miałam częściowo dopochwowo częściowo przez brzuch, także różnie może być jeszcze.
Co do osoby towarzyszącej, to myślę, że warto podpytać w przychodni, ja w czwartek upewniłam się, że jutro mąż może wejść ale np u koleżanki w innej miejscowości jest zakaz ze względów covidowych nadal
 
Ja w ciąży z córką jakos w 7-8 tygodniu mialam przez brzuch usg. Wszystko zależy od sprzetu i pewnie tez budowy ciala itd. Za to prenatalne czesciowo przez brzuch, czesciowo dowcipnie, bo tez inne parametry sprawdza wtedy.

Do mnie tez sie katar przyplątał, leje mi sie z nosa jak z kranu, chyba sobie inhalacje z majeranku strzele na wieczór... Jak sie w ogole jeszcze leczycie?
 
reklama
Ja w ciąży z córką jakos w 7-8 tygodniu mialam przez brzuch usg. Wszystko zależy od sprzetu i pewnie tez budowy ciala itd. Za to prenatalne czesciowo przez brzuch, czesciowo dowcipnie, bo tez inne parametry sprawdza wtedy.

Do mnie tez sie katar przyplątał, leje mi sie z nosa jak z kranu, chyba sobie inhalacje z majeranku strzele na wieczór... Jak sie w ogole jeszcze leczycie?
ja teraz katar leczyłam głównie plukaniem nosa z butelki i okresowo jak już nie dało się oddychać stosowalam leki obkurczające śluzówkę i opisami się mleka z miodem (nie wiem czy to wogole na coś działało)
 
Do góry