reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Czyli będziemy się wspierać duchowo.
Dziewczyny myślicie, czy mój partner może ze mną na badania jutro iść? Bo chce, a ja nie wiem czy lekarz pozwoli mu wejść. Nie wiem czy to będzie usg już przez brzuch.
Nie wiem jak jest w PL ale mój parter był ze mną na każdym usg od samego początku i zupełnie nie ruszało go ze nie było przez brzuch 😁🤷🏽‍♀️

I wręcz na pierwszym usg lekarka sama go zawołała żeby popatrzył 😁
 
reklama
Moja mama robi tak: bierze obrączkę i nitke. Nad lewą dłonią. Jak kręci się w kółko to będzie dziewczyna. Jak wzdłuż to chłopak. Po każdym razie musisz obrączka dotknąć dłoni i jeśli obrączka stanie to więcej dzieci nie będzie.😂
Mi wychodzi jedno. Dziewczynka.
Mojej mamie 3. I się sprawdziło.

Mi kiedyś wyszło 4 chłopców i dziewczynka. I się nie sprawdziło. Zabobon z wyglądem też nie
 
Nie wiem jak jest w PL ale mój parter był ze mną na każdym usg od samego początku i zupełnie nie ruszało go ze nie było przez brzuch 😁🤷🏽‍♀️

I wręcz na pierwszym usg lekarka sama go zawołała żeby popatrzył 😁
Ja się zastanawiam czy lekarz nie będzie miał żadnego ALE. A ten co idę do niego jest strasznie gburowaty więc obawiam się, że się nie zgodzi.
 
Moja mama robi tak: bierze obrączkę i nitke. Nad lewą dłonią. Jak kręci się w kółko to będzie dziewczyna. Jak wzdłuż to chłopak. Po każdym razie musisz obrączka dotknąć dłoni i jeśli obrączka stanie to więcej dzieci nie będzie.😂
Mi wychodzi jedno. Dziewczynka.
Mojej mamie 3. I się sprawdziło.
Ja znam taką wersje że tą obroczką trzy razy się macha między kciukiem a pozostałymi palcami a nie dotyka dłoni. Mi pokazuje córke i syna ( których mam) i trzecie chłopca właśnie 😉 a jak dawno temu ktoś mi to robił to mi 3 córki pokazało.
Więc tak sobie się to sprawdza bo mam koleżanke która nie ma dzieci i mieć nie będzie a wróżba i tak jej pokazywała dzieci🤷‍♀️ Albo przypadki że płeć inaczej pokazywało.
 
Ja też mam problem z żylakami,nawet miałam operację w 2015 r. ,teraz mam z nimi spokój ale lekarz nie kazał mi robić dodatkowych badan
Ja tez miałam dwie, na obie nogi. Moja gin w pierwszej ciąży na szczęście mnie skierowała. Teraz mam innego lekarza, bo tamta już poszła na emeryturę. I twierdził, ze jest jeszcze czas na to… Zrobiłam termin w labolatorium i poprosiłam w recepcji u gin o skierowanie. A tam znów babka na recepcji była poprostu wsciekla na lekarza, ze maja takie podejście do sprawy. Genralnie odkad dowiedziałam się o ciąży powinnam była przyjmować zastrzyki z heparyna. Wiem ze swojego doświadczenia, ze lekarze często to lekceważą.
 
reklama
Czyli będziemy się wspierać duchowo.
Dziewczyny myślicie, czy mój partner może ze mną na badania jutro iść? Bo chce, a ja nie wiem czy lekarz pozwoli mu wejść. Nie wiem czy to będzie usg już przez brzuch.
Mój był ze mną od pierwszej wizyty. Czyli przy dopochwowym tez. Bez problemów.
 
Do góry