reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

Ja dziś mam jakiś totalny zjazd. Chyba jesienna aura daje się we znaki, bo leje od rana. Ale tez jestem podziebiona i leżę pod kocem… Byle do wiosny 😅
Ja czuję się dobrze. Cycki bolą ale nie ma tragedii 😂 mam tylko lekkie zaparcia i mega wzdęcia. Jutro mam wizytę i mam jakieś czarne myśli 😱
 
reklama
Jak dobrze pamietam to ten pappa okresla tez ryzyko wczesniejszego porodu, nie tylko ryzyko tych trzech wad, także mimo wszystko warto to zrobić.

Dzień dobry!
Witamy nowe koleżanki :)
Wypilam dzis pierwszy raz od dwoch tygodni kawę, męczyłam ja chyba godzine i jakis taki inny smak miała niż zawsze. Chyba nadal sobię ją odpuszczę :D
Ja tez cerę mam lepszą niz przed ciążą.. moze bedzie dziewczynka ❤️😁
Ja z kawa tez mam problem. Nie będąc w ciąży uwielbiam i dziennie musi być kawka. Natomiast teraz wg nie mam na nią ochoty. Wczoraj zrobiłam wypiłam dwa łyki, zostawiłam 'na pozniej' i dziś wylałam 🙈

Co do cery to na początku była idealna, a teraz porazka. Chodź nie przypominam sobie, zebym w ciąży z córka miała takie problemy. Zobaczymy :)
 
Ja czuję się dobrze. Cycki bolą ale nie ma tragedii 😂 mam tylko lekkie zaparcia i mega wzdęcia. Jutro mam wizytę i mam jakieś czarne myśli 😱
Tylko pozytywne myśli, będzie wszystko dobrze! Ja wizytę mam chyba za tydzień w poniedziałek u gin. Za to we wtorek mam badanie kontrolne w labolatorium, powiedzieli ze kolejna wizyta za 6 tyg. Chyba, ze w liście napiszą inaczej i dostałam ze za dwa…
 
Tylko pozytywne myśli, będzie wszystko dobrze! Ja wizytę mam chyba za tydzień w poniedziałek u gin. Za to we wtorek mam badanie kontrolne w labolatorium, powiedzieli ze kolejna wizyta za 6 tyg. Chyba, ze w liście napiszą inaczej i dostałam ze za dwa…
Staram się ale gdzieś tam mam stracha. Ja w tym tygodniu robię badania bo 26 mam swojego ginekologa.
 
reklama
Do góry