reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Cześć Dziewczyny :-)
Melduję się z łóżka :-) Moje dziecię ma drzemkę więc matka może w końcu zastosować się do zaleceń lekarza :-) ale na szczęście czuje się bardzo dobrze, widać duphaston z połączeniem Luteiny daje sobie dobrze radę no i tatuś teraz podnosi naszego syna gdy zachodzi taka potrzeba. Ja mam zakaz....

Co do wypadających włosów.. Zawsze miałam z nimi problemy... Za to w ciąży z moim synem miałam piękne.... po ciąży znów się popsuło i tak jest do teraz 😉 Też się śmieje ze niedługo będę Łysak i trza będzie jakaś perełkę nosić :-)

Witam również nowe koleżanki :-)
 
Cześć :) dziewczyny a jak wasze włosy? Zawsze słyszałam, że w ciąży są super a dopiero po porodzie zaczynają się problemy przez szalejące hormony. A ja od początku ciąży mam problem z wypadającymi włosami, co mycie i szczotkowanie to wyciągam garście włosów. Naprawdę boję się, że za chwilkę będę łysa 😱
W II trymestrze włosy robią sie super - nie wypadają i wogóle lepiej wyglądają. Za to po porodzie .... 🤦‍♀️ jest masakra, dopiero wtedy lecą garściami.
 
Jak dobrze pamietam to ten pappa okresla tez ryzyko wczesniejszego porodu, nie tylko ryzyko tych trzech wad, także mimo wszystko warto to zrobić.

Dzień dobry!
Witamy nowe koleżanki :)
Wypilam dzis pierwszy raz od dwoch tygodni kawę, męczyłam ja chyba godzine i jakis taki inny smak miała niż zawsze. Chyba nadal sobię ją odpuszczę :D
Ja tez cerę mam lepszą niz przed ciążą.. moze bedzie dziewczynka ❤️😁
 
Cześć wszystkim.
U mnie włosy są chyba w Ok stanie, ale gęba strasznie wysypana, hak nastolatka. Aż się boje patrzeć rano w lustro, bo codziennie widzę coś nowego 😭
Z samopoczucia to meczy mnie żołądek po jedzeniu albo jak jestem mega głodna. Z jedzeniem różnie, mam na coś ochotę, a jak przychodzi do jedzenia to nie mogę zjeść…
Cycki mi odpuściły, chyba już w ogóle nie bolą, może są odrobine większe jedynie.
I zmęczenie, mogłabym spać od 17 do rana a i tak mi będzie mało 🫣 ciagle pije hektolitry wody, bo mnie suszy strasznie i sikam co chwile, również w nocy.
Położna odzywała się w zeszłym tygodniu, ale dalej nie wyznaczyła mi żadnego terminu. Dziś mam 9+0 wg apki.
Uciekam korzystać z ostatnich promieni słońca, chociaż zimno to tak ładnie swieci ze trzeba wyjść 😊
 
Jak dobrze pamietam to ten pappa okresla tez ryzyko wczesniejszego porodu, nie tylko ryzyko tych trzech wad, także mimo wszystko warto to zrobić.

Dzień dobry!
Witamy nowe koleżanki :)
Wypilam dzis pierwszy raz od dwoch tygodni kawę, męczyłam ja chyba godzine i jakis taki inny smak miała niż zawsze. Chyba nadal sobię ją odpuszczę :D
Ja tez cerę mam lepszą niz przed ciążą.. moze bedzie dziewczynka ❤️😁
Mnie od kawy na początku odrzuciło ale w tym tygodniu dwa razy po jednej wypiłam. Smak faktycznie inny. Ale zauważylam że lepiej się po niej czuje. Jestem niskocieśnieniowcem i pewnie dlatego.
 
Jak dobrze pamietam to ten pappa okresla tez ryzyko wczesniejszego porodu, nie tylko ryzyko tych trzech wad, także mimo wszystko warto to zrobić.

Dzień dobry!
Witamy nowe koleżanki :)
Wypilam dzis pierwszy raz od dwoch tygodni kawę, męczyłam ja chyba godzine i jakis taki inny smak miała niż zawsze. Chyba nadal sobię ją odpuszczę :D
Ja tez cerę mam lepszą niz przed ciążą.. moze bedzie dziewczynka ❤️😁
Ja już zapomniałam jak smakuje kawa,nie piję odkąd się dowiedziałam o ciazy😄
 
Z tym ze piekne wlosy i cera to tez zalezy od kobiety, wlosy mam normalne, faktycznie mi mnirj wypadaja chyba a cera tragiczna sie zrobila na samym poczatku, jakbym tradzik mlodzienczy miala 🙈 teraz juz troche lepiej na twarzy...
u mnie podobnie pierwszy trymestr to wieczne pryszcze i mam wrażenie że cena mi się przetłuszcza podobnie jak włosy, które najlepiej było by myć 2 x dziennie.
 
reklama
Do góry