reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Kurcze mi przy córce w 13 tc przechodziło. Teraz jestem w 12 tc a wczoraj mnie naciągało 🙈 masakrycznie się czułam. Dzisiaj ciut lepiej. Ale najgorzej mam wieczorami. I ten okropny posmak w ustach :/ jak sobie z tym radzicie ?
Ja rano i wieczorem mam takie mdłości ze ooo matko 🙈 a jak już czuje metaliczny posmak w ustach to wiem ze porcelana wzywa 😂 ja myje zęby ale mnie pasta do zębów nie rusza.
 
reklama
To jeszcze troszkę ;) ja mam 12 i nadal są momenty ze czuje się jakby mnie czołg przejechał 😂 najgorzej jest rano i wieczorem w dzień jakoś idzie 😀
No i się nakręciłam 😭 że coś się złego dzieje bo za szybko mdlosci przeszły. Zmeczenie nadal czuję, piersi mnie swędzą. Bosz to jest straszne co te hormony ze mną wyrabiają.
 
No i się nakręciłam 😭 że coś się złego dzieje bo za szybko mdlosci przeszły. Zmeczenie nadal czuję, piersi mnie swędzą. Bosz to jest straszne co te hormony ze mną wyrabiają.
Spokojnie ;) nie denerwuj się bo to bardziej szkodzi maleństwu. Ja miałam tak 2 tyg temu przez 4 dni nic czułam się jakby nie w ciąży i tez się martwiłam a później jak wróciło to z zdwojona siła 😄 każda z nas jest inna i sama mam koleżanki które czuja się jak nowo narodzone a są na początku ciąży :) także wrzuć na luz a jak będzie się bardzo denerwować to możesz się umówić do gina żeby to sprawdzić 😃
 
Ja rano i wieczorem mam takie mdłości ze ooo matko 🙈 a jak już czuje metaliczny posmak w ustach to wiem ze porcelana wzywa 😂 ja myje zęby ale mnie pasta do zębów nie rusza.
Ja mam masakre z myciem zębów :/ dosłownie mordęga 2-3 sekundy szczoteczki w buzi i odruch wymiotny od razu. No nie daje rade. I nie ważne czy z pastą czy samą wodą 😂 bo już "chwytam" się wszystkiego. Jeszcze jako tako jak plukam plynem ale też kończy się tak samo. Marze o porządnym wyszczotkowaniu zębów 🤦‍♀️ ale widze że jak gumę wezmę mietową to mam to samo - odruch wymiotny. O dentyście mogę na razie zapomnieć.
 
Witam się:)
Czytam was od początku,ale do tej pory nie miałam odwagi się odezwać. Mam dwójkę dzieci i trzy poronienia za sobą .....ta ciąża jest wystarana i bardzo wyczekane i do tej pory nie wierzę,że wszystko będzie ok. Obecnie jestem w 8+3 TC ,serduszko pięknie bije.I chyba tyle z dobrych wieści ,bo cały tydzień mam delikatne plamienia,ale z ciążą wszystko ok-bylam na IP w poniedziałek i dziś u mojej lekarki.Mam się nie przejmować,ale stres mimo wszystko jest .Dodatkowo zaczęłam się źle czuć dzisiaj,zrobiłam test i mam covid 🤦Głowę mi rozsadza i umieram.
 
Witam się:)
Czytam was od początku,ale do tej pory nie miałam odwagi się odezwać. Mam dwójkę dzieci i trzy poronienia za sobą .....ta ciąża jest wystarana i bardzo wyczekane i do tej pory nie wierzę,że wszystko będzie ok. Obecnie jestem w 8+3 TC ,serduszko pięknie bije.I chyba tyle z dobrych wieści ,bo cały tydzień mam delikatne plamienia,ale z ciążą wszystko ok-bylam na IP w poniedziałek i dziś u mojej lekarki.Mam się nie przejmować,ale stres mimo wszystko jest .Dodatkowo zaczęłam się źle czuć dzisiaj,zrobiłam test i mam covid 🤦Głowę mi rozsadza i umieram.
Witamy! 😉
Z tym covidem to współczuje. Ja niestety tez przechodziłam w 6/7 tyg. covida. Trochę staraliśmy się o dziecko, wiec prawie zeszłam z tego świata jak zobaczyłam pozytywny test na covid. Chyba nigdy w życiu nie czułam się tak zmęczona jak wtedy, do tego właśnie ten okropny ból głowy - w sumie od tego się zaczęło. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze, zdrowia! 😊
 
Witam się:)
Czytam was od początku,ale do tej pory nie miałam odwagi się odezwać. Mam dwójkę dzieci i trzy poronienia za sobą .....ta ciąża jest wystarana i bardzo wyczekane i do tej pory nie wierzę,że wszystko będzie ok. Obecnie jestem w 8+3 TC ,serduszko pięknie bije.I chyba tyle z dobrych wieści ,bo cały tydzień mam delikatne plamienia,ale z ciążą wszystko ok-bylam na IP w poniedziałek i dziś u mojej lekarki.Mam się nie przejmować,ale stres mimo wszystko jest .Dodatkowo zaczęłam się źle czuć dzisiaj,zrobiłam test i mam covid 🤦Głowę mi rozsadza i umieram.
Witaj, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! Kuruj się w takim razie ❤️
 
reklama
Mój ginekolog mówi, że delikatne plamienia są normalne w 1 trymestrze. W szczególności, gdy nie ma boleści brzucha, skrzepów oraz krew nie jest zywo czerwona. Owszem trzeba wszystko konsultować, ale takie plamienia są również przy nadżerce.
Kinia to ten sam lekarz co mówił, że zajście w ciążę ze stosunku 3 dni po owulce jest możliwe? 😄
 
Do góry