reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Dzień Dobry :) witam się po 12 latach ! :) Mam 12 letnią córkę Oliwię, i aktulanie jestem w 11 tygodniu ciązy :)
Termin mam między 2-12.04 :))) Mam 39 lat więc troszkę się obawiam o zdrowie maluszka ;)
Nie martw się. Moja mama urodziła moja siostrę w wieku 40 lat. Teraz młoda ma 14 lat. Dziecko od początku anioł, mało płakała, spala całe noce. Będzie dobrze. Byłam w wieku Twojej córki. I młoda to jedna z najważniejszych osób w moim życiu, mimo, że mamy innego ojca ❤️ nie martw się na zapas.
 
Czy wiadomo coś o tym wątku prywatnym ? Ja chyba poczekam aż powstanie bo widzę że dalej czytają i udzielają sie osoby które nie mają nic wspolnego z tematem 🤷‍♀️

Hej, no ja cały czas czekam na info.. nie wiem dlaczego tak długo to trwa....

Może któraś jeszcze napisze do @aniaslu ??

A wg to Dzień Doberek :-) Coś mi dzisiaj słabo i mi chłodno.. ale to już taki urok pogody,ochłodzenie itp.... I w pracy co chwile otwierają drzwi i wpuszczają te zimne powietrze... a słabo bo zjadłam tylko 2 małe kromki chleba po 5... a zaraz południe... no ale mój żołądek mowi jedzeniu nie...

A jak tam mija Wam dzionek ?? Ja powiedziałam kierowniczce w pracy o ciąży o oczywiście dałam jej zaświadczenie że mogę pracować:-) dobrze to przyjęła tylko muszę pogadać z nią na temat mojej umowy która kaczy mi się z dniem ostatniego lipca....
 
Ok, dostałam info od @aniaslu Potrzebuje 2 moderatorki i listę dziewczyn chetnych do prywatnego wątku, myślę więc że tu pod tym postem można się wpisywać.. :)

A kto się zgłosił do moderowania?
Zastanawiam się czy każdy kto pod tamtym postem napisze ze jest Chetny zostanie dopisany, bo może ktoś w ogóle z nami nie był, a chce od razu na prywatny 🤔 a to tak trochę nie teges co?
 
A kto się zgłosił do moderowania?
Zastanawiam się czy każdy kto pod tamtym postem napisze ze jest Chetny zostanie dopisany, bo może ktoś w ogóle z nami nie był, a chce od razu na prywatny 🤔 a to tak trochę nie teges co?
Ja myśle, ze tamta grupa została utworzona, zeby było łatwiej znaleźć osoby chętne, ale to moderatorzy chyba będą robić listę ostateczna? Jesli się mylę to mnie poprawcie :)
 
reklama
A kto się zgłosił do moderowania?
Zastanawiam się czy każdy kto pod tamtym postem napisze ze jest Chetny zostanie dopisany, bo może ktoś w ogóle z nami nie był, a chce od razu na prywatny 🤔 a to tak trochę nie teges co?
Moge byc ja i jeszcze ktoras z dziewczyn, któraś Ania, ale zabijcie mnie, nie pamietam konkretnie jaki nick 🙊 chyba, ze ktos jest chetny zamiast mnie to ja bardzo chetnie odstapie 😁
No trzeba bedzie zweryfikować czy te osoby, ktore sie tam wpisaly na prywatny sa tu z nami :)

@Kinnia95 mnie swędzi brzuch!

Wróciły mi troche mdlosci, od razu lepiej na psychice 😁 ale np moja szwagierka miala mdlosci tylko przez 2 tygodnie i wszystko bylo spoko, wiec moze faktycznie nie dajmy sie zwariowac tym objawom 🙄

Witamy i gratulujemy nowym dziewczynom ♥️♥️♥️
 
Do góry