reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

@olka11135 wam wytłumaczyła jak działają L4 a nie groziła kontrolami z ZUSu. Czasami dobrze mieć trochę pokory i znajomosci przepisów, a nie wyzywać ludzi od patologii ;)
oj tak bo my to ciemnogród i to jeszcze z tej gorszej warstwy społecznej i nie wiemy jak to działa! bez przesady to olka zaatakowala nas, a teraz w tym
szczególnym dla nas czasie to potrzebujemy spokoju a nie zbędnych emocji.
 
reklama
oj tak bo my to ciemnogród i to jeszcze z tej gorszej warstwy społecznej i nie wiemy jak to działa! bez przesady to olka zaatakowala nas, a teraz w tym
szczególnym dla nas czasie to potrzebujemy spokoju a nie zbędnych emocji.
Dlatego dbając o wasz spokój w tym szczególnym czasie wytłumaczyła jak działają zwolnienia chorobowe 😊
 
oj tak bo my to ciemnogród i to jeszcze z tej gorszej warstwy społecznej i nie wiemy jak to działa! bez przesady to olka zaatakowala nas, a teraz w tym
szczególnym dla nas czasie to potrzebujemy spokoju a nie zbędnych emocji.
Nikt nie mówi, ze wy to ciemnogród z gorszej warstwy społecznej - a na pewno nie ja. Natomiast pewne rzeczy lepiej sobie uświadomić, zanim pojawia się kłopoty. Dlatego ja wolałam na przykład zmienić ilość zlecen nawet kosztem zarobków niż isc na L4
 
@olka11135 wam wytłumaczyła jak działają L4 a nie groziła kontrolami z ZUSu. Czasami dobrze mieć trochę pokory i znajomosci przepisów, a nie wyzywać ludzi od patologii ;)
czasami warto też zachować swoje mądrości dla siebie, zwłaszcza jak nikt o nie nie prosi. ;)
Wymądrzanie się na wątku, który kogoś kompletnie nie dotyczy tylko dla samego wymądrzania uważam za co najmniej mało taktowne, no ale co zrobić jak niektórym się aż tak nudzi, że szukają atencji na siłę.
 
czasami warto też zachować swoje mądrości dla siebie, zwłaszcza jak nikt o nie nie prosi. ;)
Wymądrzanie się na wątku, który kogoś kompletnie nie dotyczy tylko dla samego wymądrzania uważam za co najmniej mało taktowne, no ale co zrobić jak niektórym się aż tak nudzi, że szuka atencji na siłę.
Nawet nie będę tego komentować ;) zabawne jesteście.
 
I nam groziła kontrolami z ZUSU bo jej zdaniem źle korzystamy z L4 😂😂 zrobiła jedną wielką aferę, bo jej zdaniem każda z nas jedzie na zagraniczne wakacje na l4 🤣 psychoOlka 😂😂
Kinia, nie ladne zachowanie... nie przypominam sobie aby Olka cie obraziła wiec Twój komentarz jest bardzo nie na miejscu. Jeśli masz coś jej do powiedzenia to napisz na priv bo w tym momencie gownoburze rozkręciłaś Ty 🤷🏽‍♀️ temat już dawno był zamknięty a teraz znowu wałkujecie od początku...
 
@olka11135 wam wytłumaczyła jak działają L4 a nie groziła kontrolami z ZUSu. Czasami dobrze mieć trochę pokory i znajomosci przepisów, a nie wyzywać ludzi od patologii ;)
Ale my wiemy jak działają zwolnienia. Przecież żadna z nas nie łamie przepisów dotyczących zwolnień lekarskich.
Nikt nie mówi, ze wy to ciemnogród z gorszej warstwy społecznej - a na pewno nie ja. Natomiast pewne rzeczy lepiej sobie uświadomić, zanim pojawia się kłopoty. Dlatego ja wolałam na przykład zmienić ilość zlecen nawet kosztem zarobków niż isc na L4
To Ci zazdroszczę, bo akurat ja nie mogłam pozwolić sobie na mniej zlecen. Nie pracuję w biurze, a na magazynie, gdzie na nogach jestem po 10h ciągle w ruchu a w dodatku dźwigam, bo również jestem na dziale pakowania przesyłek.
 
reklama
Nikt nie mówi, ze wy to ciemnogród z gorszej warstwy społecznej - a na pewno nie ja. Natomiast pewne rzeczy lepiej sobie uświadomić, zanim pojawia się kłopoty. Dlatego ja wolałam na przykład zmienić ilość zlecen nawet kosztem zarobków niż isc na L4
Ty nie ale Olka juz tak, nie istotne juz w tym momencie. Niedługo będziemy w życzliwym, kameralnym gronie🙂
 
Do góry