reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Jeeejku ❤️
Ja akurat jestem z lubuskiego więc mam 2 szpitale do wyboru. Wojewódzki i inny.
A no to juz pewnie się zorientujesz jakie są opinie 😊
Ja nie mieszkam w Warszawie ale blisko i na pewno będę rodzic w Warszawie a jest tu tyle szpitali, że ciężki to wybór. Moja Pani doktor pracuje w szpitalu powiatowym w moim mieście ale tam rodzic nie chce
 
reklama
A no to juz pewnie się zorientujesz jakie są opinie 😊
Ja nie mieszkam w Warszawie ale blisko i na pewno będę rodzic w Warszawie a jest tu tyle szpitali, że ciężki to wybór. Moja Pani doktor pracuje w szpitalu powiatowym w moim mieście ale tam rodzic nie chce
Ja chyba właśnie wybiorę wojewódzki bo tam tez przyjmuje mój ginekolog. Ma dobre opinie. Chyba do czasu mojego porodu to w końcu przeniosą położniczy do nowego budynku, gdzie ma powstać instytut matki i dziecka.
 
Przed ciąża słodkiego nie jadłam. Nie ciągnęło mnie w ogóle. A teraz to jakaś masakra. Co chwilę bym coś słodkiego jadła🤣 ale nie mogę. Jak już zjem paczką to nic innego słodkiego nie jem.
Ja myśle, ze to może wynikać z tego, ze nie możesz. Albo po prostu w ciąży masz smaka na słodkie. Ja pamietam jak byłam na diecie to zawsze najwieksza ochotę miałam na to, czego nie powinnam 😆
 
To tak jak ja jutro 12tc ;) daj znać jak twoje wyniki jutro ;) posiew tez robisz ? Ja i ogólne zrobię i posiew bo jak coś wyjdzie to od będę miała prędzej wynik. Po tej żurawinie mi lepiej rano czułam jakby mi pęcherz doskwierał teraz już tak nie, tylko biegam co chwile bo duzooo pije ale odpukać nie boli przy oddawaniu moczu.
Dam znać ale dopiero późnym popołudniem będe mieć wyniki. Oby były w normie. Na razie posiewu nie robiłam, ale pewnie jak coś wyjdzie to będe robić. Wizytę mam w poniedziałek więc niech lekarz już decyduje. Ja też dużo biegam, w nocy też wstaje ale to mam nadzieje że przez ciąże. Bo tak to też nie boli.
 
Ja myśle, ze to może wynikać z tego, ze nie możesz. Albo po prostu w ciąży masz smaka na słodkie. Ja pamietam jak byłam na diecie to zawsze najwieksza ochotę miałam na to, czego nie powinnam 😆
Możliwe. Ale naprawdę jadła i jadła bym pączki. Babeczki czekoladowe. Jestem na granicy a to dopiero sam początek.
 
Tez tak pomyślałam 😁 Za chwile przyszła jednak myśl, ze ja bym tez nie wytrzymała z ta wstrzemięźliwością 😅 Nigdy w swoim życiu nie miałam jakiejś diety, nie musiałam nic ograniczając, ogólnie lubię jeść, wiec chyba tez miałabym takie odruchy po paczusia 🙈
Myślę że jak ktoś musi to da rade. Ja kiedyś byłam kilka miesięcy na diecie wątrobowej, czekałam na zabieg. Jak zjadłam coś niedozwolonego to taki miałam ból że wole tego nie pamiętać. Schudlam wtedy coś 15kg no ale MUSIAŁAM. Nie było wyjścia. I dałam rade. Więc wierze w to ze jak ktoś ma po cukrach "jazdy" i źle się czuje i musi tej diety przestrzegać to spokojnie wytrzyma 😉 choć w ciąży z tym napewno gorzej.
 
reklama
Dam znać ale dopiero późnym popołudniem będe mieć wyniki. Oby były w normie. Na razie posiewu nie robiłam, ale pewnie jak coś wyjdzie to będe robić. Wizytę mam w poniedziałek więc niech lekarz już decyduje. Ja też dużo biegam, w nocy też wstaje ale to mam nadzieje że przez ciąże. Bo tak to też nie boli.
No to dobrze ze cię nie boli ;) ja tez już dziś normalnie ale zobaczymy co w wynikach będzie a lekarza mam jutro to zaraz zapytam o ten probiotyk ;)
 
Do góry