reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Laski ja już po wizycie 🙈 wszystko Oki 🥰 za tydzień prenatalne ale okazało się że ja już w 12 tygodniu przynajmniej jestem 🙈 szkrab ponad 5 cm, serduszko super bije 🥰😊
Trzymam kciuki za wszystkie Wasze najbliższe wizyty 🤗
Ps. Nie myślałam że aż tak będę się tym wszystkim cieszyć 💛 wzrusz na maxa 🙈
Miłego dnia, bo spadam dalej do pracy 🤗🤗🤗
 
reklama
Laski ja już po wizycie 🙈 wszystko Oki 🥰 za tydzień prenatalne ale okazało się że ja już w 12 tygodniu przynajmniej jestem 🙈 szkrab ponad 5 cm, serduszko super bije 🥰😊
Trzymam kciuki za wszystkie Wasze najbliższe wizyty 🤗
Ps. Nie myślałam że aż tak będę się tym wszystkim cieszyć 💛 wzrusz na maxa 🙈
Miłego dnia, bo spadam dalej do pracy 🤗🤗🤗
Super ! ❤️❤️
 
Miałam dać znak po wizycie kontrolnej odnośnie tego krwiaka. Wizyta króciutka bo przyszłam tylko z doskoku żeby zrobił USG. Krwiak jeszcze jest . Nie powiększył się lub powiększył niewiele bo podał inny wymiar niż na ostatnim USG ,ale różnica 3 mm więc strzelam , że błąd pomiaru bo robione na dwóch różnych sprzętach i przez różnych lekarzy. Dobra wiadomość jest taka, że krwiak zaczął się już organizować . Mam być dobrej myśli i się oszczędzać bo krwiak jest , ale nie jest aż tak źle . Zobaczymy jak będzie 🙂 Za 2.5 tygodnia kolejna wizyta chyba , że coś się będzie dziać wcześniej.
 
Dziewczyny hit, wczoraj bolał mnie pęcherz co chwile biegałam do łazienki. Właśnie odebrałam wyniki a tam wszystko idealnie 🙈 nie wiem co ty się wyprawia 🙈🙈
U mnie aoztyny i bakterie w moczu ale leukocyty i cała reszta w normie 🤷‍♀️ zobacze co lekarka powie mi na te wyniki w poniedziałek.
 
Dziewczyny cieszę się z Waszych dobrych wieści po wizytach ❤️
Sama nie mogę się już doczekać. A wizyta dopiero 28.
Czuję się fatalnie, jeśli mam być szczera. Dziś już wjechały suszone śliwki, bo rozdęta jestem jak krowa. Te ciągłe mdłości doprowadzają mnie do szału, senność i jak to nazywam trep w gębie.
No to ponarzekałam sobie 🙈
 
U mnie aoztyny i bakterie w moczu ale leukocyty i cała reszta w normie 🤷‍♀️ zobacze co lekarka powie mi na te wyniki w poniedziałek.
Kurczę, właśnie mam to samo takie parcie na pęcherz, głównie wieczorami i trudności z oddawaniem moczu,- wyniki idealne, tez za bardzo nie wiem czym to jest spowodowane
 
reklama
Mam
Kurczę, właśnie mam to samo takie parcie na pęcherz, głównie wieczorami i trudności z oddawaniem moczu,- wyniki idealne, tez za bardzo nie wiem czym to jest spowodowane
Mam podobnie właśnie ;/ jutro wizyta wiec się zapytam o co chodzi.. generalnie w moczu czysto ale w morfologii wyszły leukocyty, neutrofile i ig podwyższone. Może to świadczyć o infekcji ale jutro dopiero konsultacja :/
 
Do góry