reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Dzień dobry dziewczyny, ja z samego rano byłam na usg. Ciąża póki co rozwija się prawidłowo, jest starsza o tydzień niż wynikałoby z OM. Z usg 10t3d. Lekarz nie widzi w tym powodu do niepokoju. Cieszę się, bo torbiele na jajnikach się wchłonęły. Teraz tylko wytrwać do prenatalnych, planuję też Nifty. Spokojnego dnia dla Was!

Super 😊
 
reklama
Ja dzisiaj też już po wizycie, człowiek ma się dobrze, mierzy już 42mm, serducho bije 160 ud/min. dostałam zwolnienie na 1,5 tygodnia i leki na mdłości, jak nie pomoże to mam się w szpitalu położyć i może będzie lepiej. Jak powiedziałam że w poprzedniej ciąży mdłości mnie trzymały do 32 tygodnia, to stwierdził że musiałam mieć inne problemy (np gastryczne)bo przez ciążę aż tak długo bym nie miała 🤷🏻‍♀️ no zobaczymy.

Duży człowiek ❤
 
Hej :-) czekam na wiadomość od @aniaslu w tej sprawie wątku....
A na badaniach w miarę ok, najważniejsze że serduszko biję i jednak mam 8t1d ciazy :-) ale taka niepewność bo nie mam pojęcia kiedy dokładnie ostatnio miałam @ ;-) dostałam skierowanie na pił e do endokrynologa i do poradni diabetologicznej.. a tak to wsio ok ;-)

Źle wyniki masz, że pilnie do lekarza?
 
To mi się wydaję za dużą przerwa, dlatego taki duży cukier rano. Uda się jakoś dopasować ta dietę znajdziesz wkoncu rzeczy ,które Ci zasmakują i cukru nie podniosą. Każdy organizm inny, ale metoda prób i błędów dojdziesz do lepszych posiłków. 😙
No ale napisałam że to było jednorazowe 😂 a i tak wywaliło cukier, bo te nieszczęsna pozna kolacje jem. Natomiast wczoraj utknęłam na zajęciach nieco dłużej niż przewidywałam i wjechał pod wieczór banan i dzisiaj cukier jest 98. Dla mnie to jest loteria a nie dieta. Jadę dzisiejszych do przyszpitalnej poradni, może oni coś nowego doradza
 
No ale napisałam że to było jednorazowe 😂 a i tak wywaliło cukier, bo te nieszczęsna pozna kolacje jem. Natomiast wczoraj utknęłam na zajęciach nieco dłużej niż przewidywałam i wjechał pod wieczór banan i dzisiaj cukier jest 98. Dla mnie to jest loteria a nie dieta. Jadę dzisiejszych do przyszpitalnej poradni, może oni coś nowego doradza

Ja wczoraj nie mogłam się oprzeć i zjadłam jednego loda o 20. Dziś cukier 111 💁‍♀️
Na szczęście w końcu odezwała się do mnie położna, umówi mi dziś termin, wiec w końcu ktoś mnie wysle na jakieś badania. Mysle czy od razu jej nie powiedzieć ze miałam w poprzedniej ciąży cukrzyce i ze teraz tez już nam wysoki cukier ba czczo. Może szybciej mi chociaż badania zorganizuje 🤔
 
Ja wczoraj nie mogłam się oprzeć i zjadłam jednego loda o 20. Dziś cukier 111 💁‍♀️
Na szczęście w końcu odezwała się do mnie położna, umówi mi dziś termin, wiec w końcu ktoś mnie wysle na jakieś badania. Mysle czy od razu jej nie powiedzieć ze miałam w poprzedniej ciąży cukrzyce i ze teraz tez już nam wysoki cukier ba czczo. Może szybciej mi chociaż badania zorganizuje 🤔
Możesz powiedzieć. Lepiej od razu zrobić test i będziesz wiedzieć na czym stoisz. Może tym razem nie będzie tej cukrzycy czego życzę 😊 no z drugiej strony ciężko jest ze wszystkiego zrezygnować, a loda też bym chętnie zjadła 😅
 
To mi się wydaję za dużą przerwa, dlatego taki duży cukier rano. Uda się jakoś dopasować ta dietę znajdziesz wkoncu rzeczy ,które Ci zasmakują i cukru nie podniosą. Każdy organizm inny, ale metoda prób i błędów dojdziesz do lepszych posiłków. 😙
a masz też cukrzycę ciążową? Pytam bo mi z glukometru na czczo wychodzi podwyższony :/. Co działa na Ciebie ok jeśli chodzi o poranne cukry? Oczywiście jeśli masz tę cukrzycę.
 
reklama
Hejka Dziewczyny :-)
Coś u mnie w mieście szaro buro i ponuro.... A jak u Was ?
Jak się dziś czujecie ??
Tak sobie dziś pomyślałam bo suplementuje oczywiście witaminy.. I tam jest Jod... I czytałam że to on może powodować spadek tsh.. a ja mam tsh 0,01... więc tak się zastanawiam czy ro nie przez niego tak mi wynik wyszedł... hm... spróbuję popytać w aptece czy są jakieś witaminy bez Jodu i wtedy powtórzę badanie...

@Darina87 dostałam skierowania bo właśnie ten tsh słaby mi wyszedł a cukier na czczo miałam 94..I lekarz woli to skonsultować z kimś kto się na tym zna...

Miłego Dzionka dla Was i powodzenia na wizytach :-) ja następna mam 28 września :-) ale zapomniałam się spytać o skierowanie o prenatalne więc dziś będę dzwonić do gina aby mi je wystawił...
 
Do góry