reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Jak tam dzisiaj się czujecie babeczki? Wszystko gra? :)
Mnie całe cycki bolą. Ale przeważnie jak je dotkne. Mdłości chyba mijają bo dziś rano tylko delikatne były. Ogólnie czuje się dobrze. Muszę już zainwestować w spodnie ciążowe, bo na razie tylko leginsy wchodzą. Czuję że puchnę. Woda mi nie wchodzi w ogóle. Tylko herbata. Od kawy mnie całkiem odrzuciło. Mówią że na twarzy wyglądam jak pączek. Więc zaczyna się ciekawie 🤣
 
Cześć 😉 ja dzisiaj dla odmiany cały dzień w łóżku. Ale młody też na szczęście dzisiaj to miś-tuliś ❤️ trochę poszalał ale większość czasu chciał się tulić. Mnie dalej trzymają mdłości i dzisiaj ogólna niemoc 🤷🏻‍♀️🙈

Co do ubrań ciążowych to ja już od jakiegoś czasu muszę nosić, jak rano jest jeszcze ok, tak w ciągu dnia wszystko mnie już ciśnie, więc wolę już luz na brzuchu 😉

Ja w najbliższą środę mam wizytę i już się nie mogę doczekać 😁 będzie już co podglądać bo będzie już wtedy 10+5 🥰
 
Dziewczyny, właśnie stwierdzam, że powoli mi się kończy czas na zwykłe jeansy. :( Brzuch mi na tyle wywaliło, że przejście na dresy (które dopiero muszę kupić) się szykuje.
Teoretycznie w poniedziałek zaczynam 12tc, a brzuch mam jak z synem z miesiąc później.
znam to ja już w żadne wcześniejsze spodnie nie wejdę tak żeby było mi wygodnie. Kupiłam jeansy w sinsayu (nie wiem jak to się pisze) tak jest odzież ciążowa.
 
Ja wlasnie tak nie do konca lubie ten okres zanim brzuszek urosnie jeszcze bardziej bo mam wrazenie ze mi sie ten pas zsuwa i spadaja mi z tylka. No ale w zwykle sie juz albo nie mieszcze albo mieszcze ale po 3h siedzenia w pracy tak mnie cisna ze musze rozpinac guzik. A wiec juz tylko ciazowe zostaly :) niedlugo juz na pewno bedzie mi sie je fajnie nosic 🤣
ja wogole w ciąży nie lubię ciasnych rzeczy. A ten pas od spodni jest dla.mnie trochę za wysoki i bardzo mnie grzeje. Moje odkrycie z ostatniej ciąży to sukienki i rajtuzy ciazowe.
 
U mnie leginsy nie wchodzą w grę do pracy, bo ich zwyczajnie nie lubię i nie czuje się w nich komfortowo. Pozostają mi jeansy na razie typu mom, później ciążowe i sukienki.
 
reklama
Do góry