reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Cześć dziewczyny, post grzecznościowy. Sprzedam detektor tętna płodu za 69 zł. Używany sporadycznie, kupiony w kwietniu br. Gdyby był ktoś zainteresowany zapraszam do wiadomości. Spokojnych ciąż ❤️
 
reklama
Ja juz czasami zakladam ciazowe spodnie 🙈
Ja noszę od miesiąca 🤣 jeszcze przed ciążą trochę przytyłam, do tego teraz mi mega szybko brzuszek rośnie, no ale to 3 , a właściwie 4 ciąża licząc z poronieniem. A w tych spodniach się tak świetnie chodzi , nic nie uwiera, nie przeszkadza . Mogłabym bez ciąży chodzić 🤣
 
Ja noszę od miesiąca 🤣 jeszcze przed ciążą trochę przytyłam, do tego teraz mi mega szybko brzuszek rośnie, no ale to 3 , a właściwie 4 ciąża licząc z poronieniem. A w tych spodniach się tak świetnie chodzi , nic nie uwiera, nie przeszkadza . Mogłabym bez ciąży chodzić 🤣
Ja wlasnie tak nie do konca lubie ten okres zanim brzuszek urosnie jeszcze bardziej bo mam wrazenie ze mi sie ten pas zsuwa i spadaja mi z tylka. No ale w zwykle sie juz albo nie mieszcze albo mieszcze ale po 3h siedzenia w pracy tak mnie cisna ze musze rozpinac guzik. A wiec juz tylko ciazowe zostaly :) niedlugo juz na pewno bedzie mi sie je fajnie nosic 🤣
 
Ja właśnie odkopalam w szafie ciążowe spodnie, wrzucilam je do prania, bo jednak prawie 5 lat byly nieuzywane.. no i będę mierzyć :D
ostatnio zrobilam sobie zastrzyk z heparyny, naciagnelam jeansy (ktore mnie juz dosc mocno uciskaly) i pojechalismy do sklepu... Słuchajcie, taki mi sie siniak od tego zrobił, normalnie jest ogromny 10x5 cm, krew mi leciała z tego miejsca po wkluciu, jakies zgrubienie tam mam, no masakra, już nie założę jeansów 🙊😂
 
Wow!
Jak ja bym już chciała byc6na tym etapie :)


Miło, że pytasz ❤️
Wczoraj miałam kilka skurczy, takich trochę na miesiączkę a że dziś zaczęliśmy urlop i pojechaliśmy nad morze na kilka dni to wzięłam ze sobą podpaski gdyby miało stać się najgorsze 😢😖 chciałbym się tak nienastawiać ale moje doświadczenia karmią mój strach 🥴
Dziś trochę mnie dalej pobolewa podbrzusze ale nie umiem określić czy to stres czy może dalej ciąża. Wizytę mam niestety dopiero 21.09, do tego czasu będę siwa lub łysa 😅

Bonzur,
Trzymam kciuki🤞🤞🤞
To prawda, że można ze świrowac że stresu. Od wizyty do wizyty szaleństwo...
 
reklama
Niestety. Bałam się wziąć, ale poczytałam, że jednak gorsza infekcja niż antybiotyk. Skonsultowałam z położna, bo niestety do lekarza ani do nfz ani prywatnie się nie dozwoniłam. I tak L4, raczej do pracy już nie wrócę. Nie będę się kolojeny raz narażać na infekcje. Już mam wyrzuty sumienia

Choroby niestety to sie dopiero zaczną, aż się boję co mała mi do domu przyniesie z przedszkola 😬
 
Do góry