reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Myślę, że warto zrobić wątek prywatny, ale z tego co kojarzę to dopiero po jakimś czasie można nie wiem miesiąc czy dwa od pierwszego postu chyba. Ja jestem na sierpniówkach 2021 od początku ciąży z córką. Odkąd utworzył się wątek prywatny każda bardziej się otworzyła, wrzucałyśmy zdjęcia usg, brzuszków, wyprawki a później dzieciaczków. Miałyśmy tabelkę z naszymi nicami, miejscem zamieszkania, liczbą dzieci, terminem porodu. Nasz wątek istnieje do dziś i grono sporo się wykruszyło, ale zostało około 30 dziewczyn i nadal się udzielamy. Traktujemy się jak dobre koleżanki i forum było dla nas olbrzymim wsparciem w ciąży i w początkach macierzyństwa aż do teraz❤️

Ja też biorę luteinę, miałam mocne krwawienie przez krwiaka. Do tej pory mam plamienie brązowe i lekarz mówił żeby tym się nie martwić, chyba, że pojawi się żywa, czerwona krew.

Też mamy takie forum prywatne z poprzedniej ciąży. To jest super sprawa ☺ale jeszcze wcześnie, spokojnie nie wszystkie się pojawiły jeszcze. Pewnie część czyta i boi się dołączyc🙂
 
31.08.2021 r. Ciąża pozamaciczna.
31.08.2021 r. Grube endo, brak pęcherzyka ciążowego. Gin podejrzewa zaśniad. No widzicie moje drogie, nie nastawiałam się na pozytywny finał, bo przeczuwałam, ze znowu będzie Ch.j wielki z tego 🤷‍♀️. Na wniosek ginka zrobiłam ponownie betę, jeśli osiągnie wysoki wynik, jesczze dziś mam zjawić się w szpitalu.

Jest mi przykro, jest mi zle, czuje mimo wszystko zawód i jestem wkurwiona na los.

Trzymajcie się ciepło, zdrowych, piękny bobasów życzę ❤️🍀

Oooo nie 😭
Tak mi przykro 😭trzymaj się kochana...
Czy Ty miałaś jak ja puste jajo? Bo już mi się wszystko miesza
 
reklama
Do góry