reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2023

31.08.2021 r. Ciąża pozamaciczna.
31.08.2021 r. Grube endo, brak pęcherzyka ciążowego. Gin podejrzewa zaśniad. No widzicie moje drogie, nie nastawiałam się na pozytywny finał, bo przeczuwałam, ze znowu będzie Ch.j wielki z tego 🤷‍♀️. Na wniosek ginka zrobiłam ponownie betę, jeśli osiągnie wysoki wynik, jesczze dziś mam zjawić się w szpitalu.

Jest mi przykro, jest mi zle, czuje mimo wszystko zawód i jestem wkurwiona na los.

Trzymajcie się ciepło, zdrowych, piękny bobasów życzę ❤️🍀
Bardzo mi przykro 😞
Może jeszcze nic nie jest przesądzone ?
 
reklama
Ja po wizycie ! Książeczka założona ( różowa - tak doktor mówi ze czuje :p oczywiście z przymrużeniem oka ;-) bąbel ma 2,5 cm ! Usg 9 tyg i 2 dni serce dalej bije ;-) wg om dziś 9 tydzień ;-) już po cichu myśle ze ten mały człowiek zostanie ze mną ... ;-) zaczynam w to wierzyć
Super ❤️ musi już być dobrze tym razem 💪
 
W ogóle ja od kilku dni mam mini biegunkę.
Zawsze miałam problemy z układem pokarmowym, zaparcia z biegunką.
Mam to samo ;) tyle że ja nie mam woreczka żółciowego i hormony plus leki na dluższy okres tak wplywają.
To co moge doradzić to spróbuj regulować to dietą i priobiotykami. Powinno pomóc.
 
Ja po wizycie ! Książeczka założona ( różowa - tak doktor mówi ze czuje :p oczywiście z przymrużeniem oka ;-) bąbel ma 2,5 cm ! Usg 9 tyg i 2 dni serce dalej bije ;-) wg om dziś 9 tydzień ;-) już po cichu myśle ze ten mały człowiek zostanie ze mną ... ;-) zaczynam w to wierzyć
Super ❤️
Oby więcej takich wiadomości na forum.
 
@Tymczasowa28 jejku kochana, trzymaj się mocno :( Paw ma racje, nie poddawaj się, kiedyś wyjdzie w końcu słońce dla nas wszystkich. Ja jestem właśnie w 6 ciąży, mam tylko jedno dziecko i 4 straty za sobą. Każdy dzień to stres i nastawianie sie na najgorsze, ale na wiele rzeczy nie mamy w zyciu wplywu, kiedyś sie musi w koncu udać.
 
@Tymczasowa28 jejku kochana, trzymaj się mocno :( Paw ma racje, nie poddawaj się, kiedyś wyjdzie w końcu słońce dla nas wszystkich. Ja jestem właśnie w 6 ciąży, mam tylko jedno dziecko i 4 straty za sobą. Każdy dzień to stres i nastawianie sie na najgorsze, ale na wiele rzeczy nie mamy w zyciu wplywu, kiedyś sie musi w koncu udać.
Kurcze jak tak czytam na tym forum to mam wrażenie że strasznie dużo jest nas po stratach i rożnych przejściach 😞
Czy Wy też dziewczyny odliczacie ile jeszcze do 12 tyg ?
Nie wiem kiedy odetchnę, ale masz rację że na wiele rzeczy nie mamy wpływu.
 
@Paw2021 ale super wiadomości! Kurcze, u Ciebie to zaraz 2 trymestr, wow!

@pietraczkaa jednak cukrzyca? Buu :(

Z tymi objawami to tez mialam jakis dzien taki, ze nawet mnie juz piersi nie bolaly, mdlosci, no NIC kompletnie, czulam sie
idealnie i w ogóle nie ciążowo (procz braku sił, ale to mozna zgonić na upał), nawet temperature jak zazwyczaj miewalam ostatnio 37,4 to mialam 37, albo 36,8 i dla mnie to już był koniec.... ALE np moja kuzynka mowila ze do 7 tyg czula sie idealnie a potem tuliła kibelek :D dziś juz np czuje jakby zakwasy w brzuchu, piersi troche, no i wrócił ten piekacy posmak w ustach i nawet jakby troche mdłości 😁 może sobie wkręcam, ale jest to dla mnie pocieszające :)

Właśnie napisala do mnie lekarka z terminem wizyty - mam 7 września 😁
 
31.08.2021 r. Ciąża pozamaciczna.
31.08.2021 r. Grube endo, brak pęcherzyka ciążowego. Gin podejrzewa zaśniad. No widzicie moje drogie, nie nastawiałam się na pozytywny finał, bo przeczuwałam, ze znowu będzie Ch.j wielki z tego 🤷‍♀️. Na wniosek ginka zrobiłam ponownie betę, jeśli osiągnie wysoki wynik, jesczze dziś mam zjawić się w szpitalu.

Jest mi przykro, jest mi zle, czuje mimo wszystko zawód i jestem wkurwiona na los.

Trzymajcie się ciepło, zdrowych, piękny bobasów życzę ❤️🍀
może konsultacja z innym lekarzem? Może jeszcze nie wszystko jest przesądzone…
 
reklama
@Paw2021 ale super wiadomości! Kurcze, u Ciebie to zaraz 2 trymestr, wow!

@pietraczkaa jednak cukrzyca? Buu :(

Z tymi objawami to tez mialam jakis dzien taki, ze nawet mnie juz piersi nie bolaly, mdlosci, no NIC kompletnie, czulam sie
idealnie i w ogóle nie ciążowo (procz braku sił, ale to mozna zgonić na upał), nawet temperature jak zazwyczaj miewalam ostatnio 37,4 to mialam 37, albo 36,8 i dla mnie to już był koniec.... ALE np moja kuzynka mowila ze do 7 tyg czula sie idealnie a potem tuliła kibelek :D dziś juz np czuje jakby zakwasy w brzuchu, piersi troche, no i wrócił ten piekacy posmak w ustach i nawet jakby troche mdłości 😁 może sobie wkręcam, ale jest to dla mnie pocieszające :)

Właśnie napisala do mnie lekarka z terminem wizyty - mam 7 września 😁
No niestety 🙄 życie

No właśnie, czyli objawy mogą się rozkręcać, chociaż wolałabym nie 😀 to szybko wizyta, super 😁
 
Do góry