reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
mnie jakiś czas temu tak brzuch bolał, po ok 2 tygodniach się nieco uspokoiło. Obecnie bóle piersi (mam je od kilku dni po owulacji i tak się trzyma cały czas), mega osłabienie i mdłości 24 na dobę (nawet w środku nocy). W poniedziałek wracam po długim urlopie i w sumie nie wiem jak dam radę pracować. W pracy chcę powiedzieć dopiero we wrześniu.
Mnie tak samo mdli na okrągło, fatalnie się czuje. Ledwo w pracy wytrzymuje. Chciałam popracować do 12 tygodnia , ale nie wiem czy dam radę. W pracy nikt nie wie i chce żeby tak zostało aż pójdę na L4
 
Ja się czuje fatalnie. Piersi mam nabrzmiałe i sutki tkliwe, zawsze takie mam przed miesiączką. Mdli mnie, ale nie wymiotuje, dzisiaj mnie naciągało przy myciu zębów :/ nie mam apetytu, okropny nie smak w ustach, dobrze ze po covidzie mi całkiem węch nie wrócił bo bym nawet zakupów nie zrobiła. I straszny spadek enegii, tylko bym leżała. Jeszcze te upały dobijają masakrycznie. Mąż się martwi tym moim brakiem energii i chęci do czegokolwiek.
Ja jestem już od 2 tyg na l4 ze względu na zmianowy system pracy i te wcześniejsze straty. W pracy wiedzą w rodzinie jeszcze nikt.
W pon usg i zobaczymy co tam słychać.
 
A jeśli chodzi o bóle brzucha to mnie czasem bolą pachwiny. Czasem coś zakłuje albo czuje ciągnięcie w miejscu po bliźnie po cc ale to chyba w sumie wszystko normalne.

Dziewczyny czy polecacie jakąś fajną apke ciążową na telefon ?
 
Też mam preglife i ściągnęłam jeszcze happy baby- Dużo informacji tam jest. Pokazane jak wygląda usg 2D i 3D w każdym tygodniu. Fajna oś czasu co kiedy się dzieje:)
 
Cześć dziewczyny 🙂 podglądam was od kilku dni, ale dzisiaj chyba już mogę dołączyć. Z om termin wychodzi na 24.04.2023

Póki co moja beta bardzo małe wartości miała, ale rośnie ponad 100% co 48h. Dzisiejsza beta 318,50. Według aplikacji 4+5 więc nie wiem jak to się potoczy. Biorę od dwóch dni Besins bo progesteron dość niski.

Mam 29 lat, to moja druga ciąża. Pierwszą straciła w czerwcu, w 10 tygodniu, córka była obciążona wadą genetyczna.
Mam nadzieję, że kwiecień będzie dla nas łaskawy 🤞🌸
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny 🙂 podglądam was od kilku dni, ale dzisiaj chyba już mogę dołączyć. Z om termin wychodzi na 24.04.2022

Póki co moja beta bardzo małe wartości miała, ale rośnie ponad 100% co 48h. Dzisiejsza beta 318,50. Według aplikacji 4+5 więc nie wiem jak to się potoczy. Biorę od dwóch dni Besins bo progesteron dość niski.

Mam 29 lat, to moja druga ciąża. Pierwszą straciła w czerwcu, w 10 tygodniu, córka była obciążona wadą genetyczna.
Mam nadzieję, że kwiecień będzie dla nas łaskawy 🤞🌸
Hej 😍 robiłas jeszcze dziś proga? 🙂
 
reklama
Hej 😍 robiłas jeszcze dziś proga? 🙂
Nie, dzisiaj nie. Od czwartku biorę ten besins i zrobię proga w poniedziałek bo on wychodzi w badaniu krwi i będziemy z panią doktor decydować czy zwiększać dawkę czy jedna tabletka daje radę 🙂 bo po dwóch dniach to mało miarodajne.
W czwartek próg 16,900

Miło mi, że jesteśmy tu razem ♥️
 
Do góry