reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
u mnie to bardziej skomplikowane, aktualnie w szpitalu z tym dziadostwem siedzę
O kurczę to mnie zamartwilas. Jak się czujesz?
Dziewczyny ,ale babola zrobiłam.zapisywalam się na polowkowe i do Was pisałam stojąc przy recepcji ,bo tak szybko chciałam napisać do Was😁🙈
Oczywiście że to były prenatalne.
Trzecia dziewczynka prawdopodobnie 😂😂🥰
 
O kurczę to mnie zamartwilas. Jak się czujesz?
Dziewczyny ,ale babola zrobiłam.zapisywalam się na polowkowe i do Was pisałam stojąc przy recepcji ,bo tak szybko chciałam napisać do Was😁🙈
Oczywiście że to były prenatalne.
Trzecia dziewczynka prawdopodobnie 😂😂🥰
I ja wczoraj miałam prenatalne. Połówkowe na 2.12. Wg USG wszystko dobrze. Termin wychodzi mi na 18.04. Ale co się skrywa w moim brzuszku to nie wiadomo. Najważniejsze, ze rozwija się prawidłowo 😍
Trzy córeczki 🥰 to w domu macie żeńską przewagę 😄
 
reklama
Tak 3 córeczki u nas 😂
Oczywiście najważniejsze ze by wszystko było dobrze bo osiwieje 😁😂🙈
Pok i co mam tylko imię dla chłopaka 😁
Jak u Was ,macie jakieś zachcianki ,ja od kilku dni jem majonez łyżkami normalnie 🙈
 
Do góry