reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
@aleksandra39 ja mam w domu 5 latka i jest od początku zainteresowanie/ekscytacja, dopytuje co jakiś czas co u dzidzi itp. Sama mam siostrę o niecałe 6 lat młodszą, więc ta sama różnica wieku, i pamiętam, że też się cieszyłam.

Co do wagi, to też jestem w 14tc, do zeszłego tygodnia byłam 1,5kg na plusie, teraz od tygodnia walczę z covid, przez kilka dni nie byłam w stanie jeść i jak ostatnio się ważyłam miałam wagę idealnie jak z początku ciąży ale po chorobie pewnie odbiję. Brzuszek już mi też delikatnie wywaliło.
 
Pamiętacie dziewczyny jak narzekałam na brak dolegliwości?
No to Wy tak nigdy nie róbcie, bo dnia na dzień czuje się coraz gorzej. 🤦🏻‍♀️
Ja się zmartwiłam jak miałam dolegliwości i jednego dnia nagle zniknęły, aż zadzwoniłam do lekarza i sobie wykrakałam bo od następnego dnia wróciły ze zdwojoną siłą 😂
 
Witaj. To Twoja pierwsza ciąża? Jak samopoczucie i objawy ciążowe?
Pierwsza wyczekana. 31lat niepłodność idiopatyczna. Udało się dopiero przy invitro. 5tydzien krwotok pojechałam przestraszona do szpitala ale wszytko ok. Później też miałam już mniejsze krwawienia. Ale wszytko ok. Wczoraj byłam u lekarza 10 tydzień wszytko tak jak powinno być ;) ale strach dalej jest. A objawy; ból podbrzusza; mdłości wieczorne ale już ustają te objawy ;)
 
Pierwsza wyczekana. 31lat niepłodność idiopatyczna. Udało się dopiero przy invitro. 5tydzien krwotok pojechałam przestraszona do szpitala ale wszytko ok. Później też miałam już mniejsze krwawienia. Ale wszytko ok. Wczoraj byłam u lekarza 10 tydzień wszytko tak jak powinno być ;) ale strach dalej jest. A objawy; ból podbrzusza; mdłości wieczorne ale już ustają te objawy ;)
Witamy ;) ten strach już towarzyszy do końca. Po porodzie nie mija 😅 dopiero się zaczyna czy dobrze je czy dobrze śpi. Ale trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze.
 
Pierwsza wyczekana. 31lat niepłodność idiopatyczna. Udało się dopiero przy invitro. 5tydzien krwotok pojechałam przestraszona do szpitala ale wszytko ok. Później też miałam już mniejsze krwawienia. Ale wszytko ok. Wczoraj byłam u lekarza 10 tydzień wszytko tak jak powinno być ;) ale strach dalej jest. A objawy; ból podbrzusza; mdłości wieczorne ale już ustają te objawy ;)
Oby było już tylko lepiej i spokojniej. Najważniejsze, ze maluch się trzyma i rozwija 💪
U mnie tez objawy zaczynaja powoli mijać.
 
Może zadam głupie pytanie ale już zdurniałam na ostatniej wizycie 😂😅 jak jest przykładowo 12+3 tydzień ciąży to jest to 3 dzień 13 tygodnia czy 3 dzień 12 tygodnia ciąży? Możecie mnie wyśmiać ale odpowiedzcie 😂
 
reklama
Może zadam głupie pytanie ale już zdurniałam na ostatniej wizycie 😂😅 jak jest przykładowo 12+3 tydzień ciąży to jest to 3 dzień 13 tygodnia czy 3 dzień 12 tygodnia ciąży? Możecie mnie wyśmiać ale odpowiedzcie 😂
hmm jak jest 12+3 to jest skończony pełny 12 tydzień czyli leci już 13. To chyba 3 dzień 13 tygodnia jakby tak na to patrzeć, chociaż tak nikt tego nie liczy 😜
 
Do góry