reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

I jeszcze jedno ale szczerze... ile jesteście kg na plusie? Ja +1,5 - 14 tydzień. Aktualnie - waga 65,5 przy 172. Mam taką ochotę na tatara a wiem że nie mogę :(((( normalnie przed 2-gą ciążą tatara jadła bardzo bardzo rzadko a teraz.... to bedzie pierwsze danie zaraz po porodzie :D:D:D:D a drugie sushi z surową rybą :D
Ja na plusie 2/3 kg, ide identycznie jak w pierwszej ciazy. Ale nie ma sie czym chwalic bo z moja waga wyjsciowa to nie powinnam za duzo przytyc ale jakos moj organizm tego nie przyjal do wiadomosci 🤣
 
reklama
Hej, niestety szybko muszę z Wami pożegnać. Na wizycie kontrolnej dzisiaj okazało się że serduszko przestało bić. 😔 Czy wie która z Was czy jest na forum jakiś topić grupa wsparcia dotyczącą poronienia?
Dzięki i życzę Wam szczęśliwych rozwiązań.
Bardzo mi przykro :( współczuję. Też niestety przez to przechodziłam w zeszłym roku i wiem jak jest ciężko. Zastanawia mnie tylko, jeśli byłaś już po prenatalnych to lekarza nic na tym badaniu nie zaniepokoiło ?
 
I jeszcze jedno ale szczerze... ile jesteście kg na plusie? Ja +1,5 - 14 tydzień. Aktualnie - waga 65,5 przy 172. Mam taką ochotę na tatara a wiem że nie mogę :(((( normalnie przed 2-gą ciążą tatara jadła bardzo bardzo rzadko a teraz.... to bedzie pierwsze danie zaraz po porodzie :D:D:D:D a drugie sushi z surową rybą :D
już prawie 6kg na minusie
 
Ja na razie trzymam wagę, co mnie cieszy, bo jednak mam tendencję do tycia i muszę się pilnować. Co do rodzeństwa się nie wypowiem, gdyż to moje pierwsze i nie wiem czy nie ostatnie, przy tych wszystkich stresach 🙂🙂
 
Hej, niestety szybko muszę z Wami pożegnać. Na wizycie kontrolnej dzisiaj okazało się że serduszko przestało bić. 😔 Czy wie która z Was czy jest na forum jakiś topić grupa wsparcia dotyczącą poronienia?
Dzięki i życzę Wam szczęśliwych rozwiązań.

Tak bardzo mi przykro z powodu Twojej straty 😢

Niby po 12 tyg można czuć się bezpieczniej, a jednak nie można 🥺 to okropnie niesprawiedliwe, dla kobiet które tak bardzo pragną mieć dziecko 😞
 
Hej, niestety szybko muszę z Wami pożegnać. Na wizycie kontrolnej dzisiaj okazało się że serduszko przestało bić. 😔 Czy wie która z Was czy jest na forum jakiś topić grupa wsparcia dotyczącą poronienia?
Dzięki i życzę Wam szczęśliwych rozwiązań.
och Cynamoneczko, tak mi przykro ;'-( brak słów by opisać tak wielką stratę ;(
Życie jest po prostu niesprawiedliwe... Bądź dzielna <3
 
Hej, niestety szybko muszę z Wami pożegnać. Na wizycie kontrolnej dzisiaj okazało się że serduszko przestało bić. 😔 Czy wie która z Was czy jest na forum jakiś topić grupa wsparcia dotyczącą poronienia?
Dzięki i życzę Wam szczęśliwych rozwiązań.
Bardzo współczuję 💔 trzymaj się kochana
 
Dziewczyny a tak z innej bajki. Jak na rodzeństwo reagują starszy brat/ siostra. Moja pierwsza ma 12 lat i była mega, mega zła (ona nie chce mieć żadnego kaszojada w domu :D :D ) przez....pierwsze 30 minut. Po tym czasie już kocha, czeka i jest najszczęśliwsza na świecie! :)
U mnie na pewno 2 kg na plus ale myślę, że to piersi i brzuch bo na twarzy różnicy nie widzę. Za to spodnie już żadne nie pasują 😅
Dzieci nie mam ale wychowuję młodszą siostrę i ona ekscytuje się jakby to jej rodzeństwo w drodze było a nie siostrzeniec czy siostrzenica i myślę, że po części tak będzie bo z mężem traktujemy ją mimo wszystko jak córę ❤️
 
reklama
Do góry