reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

@iśka90 jeśli masz czas, zobacz czy da się dodać dziewczyny jeszcze do wątku, a jak nie to po pracy usiądę do kompa i spróbuje rozkminić co i jak, bo na telefonie to nic tu nie widzę 😅
 
reklama
Ja osobiście nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez monitora oddechu. Chyba wg bym nie spała, tylko co chwile sprawdzała czy dziecko oddycha. Ale pamietam mieliśmy jedna straszna nockę, co chwile się zalaczal, a my oboje na równe nogi. Okazało się, ze płytki się tak przesunęły pod materacem, ze momentami nie wychwycaly dziecka.

A co do rwy kulszowej to mam dziwny ból promieniujący od pośladka przez udo. Nie jest jakiś mega uciążliwy póki co, ale tak się zastanawiam czy to przypadkiem nie jakieś początki tego? :/

A co mogę z tym robić? Bo szczerze mówiąc pojęcia nie mam 🙈
Wizyta u fizjoterapeuty, jak chodzilam z tym przed ciaza to na wizycie masaż i instruktaż ćwiczeń, ktore mialam robic codziennie, najlepiej 2 razy. Bardzo mi to pomoglo i wybieram sie znowu
 
Ja detektor tętna płodu miałam w poprzedniej ciąży, obecnie jest u koleżanki która jest na końcówce więc niedługo do mnie wróci 😅 ogólnie fajna zabawka, na początku może być ciężko znaleźć bo maleństwo ma dużo miejsca i sobie pływa, ale z czasem bardzo szybko to idzie 😉 używałam jak młody miał spokojniejszy dzień (łożysko miałam na przedniej ścianie i też słabiej czułam ruchy ogólnie, a jak się robił leniwcem to wolałam go sobie posłuchać). Ja ogólnie polecam. Za toż monitora oddechu nie korzystałam. młody spał w dostawce koło łóżka (przyczepiane do łóżka) - czytałam że wtedy może słabo działać i zbierać też otoczenie więc zrezygnowałam. Teraz się zastanawiam jeszcze czy teraz kupić, ale nie podjęłam na ten temat jeszcze decyzji, pomyśle bliżej rozwiązania. Jak będzie wcześniak to na pewno będę chciała, jak w terminie to się jeszcze zastanowię
 
reklama
Jeśli macie dostęp to w prywatnych wiadomościach powinna być wiadomość od aniaslu z linkiem
 

Załączniki

  • IMG_20220921_143252.jpg
    IMG_20220921_143252.jpg
    152,6 KB · Wyświetleń: 36
Do góry