reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

Powiem szczerze ,że wtedy trafiłam na bardzo okropne położne i lekarze też nie byli zbyt życzliwi. Nawet mi nie zaproponowano. A ja jeszcze takiej wiedzy nie miałam ,ponieważ pierwszą ciążę straciłam w 6 TC. A te w 10. Serduszko się zatrzymało wtedy. :( A moje pękło. Badałam tylko siebie i męża.
Teraz jestem w 12 i dlatego tak się trzęsę przed każdą wizyta i podejrzewa,że z końcem tygodnia już będę wymyślała a wizyta we wtorek 27.
Rozumiem, niestety często się to zdarza że w szpitalu nie pomagają wystarczająco. My zbadaliśmy tylko dziecko, to wynikach uznaliśmy że siebie nie badamy, mam nadzieję że będzie okej w tej ciąży
 
reklama
Mnie cycki raz bolą raz nie. Też wymyślałam sobie cuda. Ale przecież one chyba ciągle boleć nie muszą ?
Raczej nie, każda przechodzi ten stan inaczej, moja znajoma miała takie wymioty, że w szpitalu wylądowała, a ja chyba ze dwa razy wieczorem się ale czułam, ale za to spalanym cały dzień, chociaż to imię normalne 😅😅
 
Cześć dziewczyny 🙂
U mnie z chinskiego kalendarza wychodzi dziewczynka, z obrączki 3: dziewczynka dziewczynka chłopiec, czuje ze to będzie dziewczynka i chcialabym 😅🥰 ale oczywiście byleby zdrowe!
Mi wlosy jakos specjalnie nie wypadaja, ale cera okropna - pelno krost i jest taka chropowata, chyba nawet w okresie dojrzewania tak nie wyglądałam 🥴
Prenatalne u mnie już jutro, bede 11+3, krew chyba tez bedzie pobierana jutro, bo doktor prosił żeby zbadac przed tylko mocz i morfologie. Nifty będziemy rozważać raczej dopiero jak jutro wyjdzie cos nie tak. Dupka dziś odstawiłam.
O ile mdłości sie w miare uspoiły, tak zmęczenie mimo że tez troche mniejsze to dalej duże i drzemka w dzień, czy przysypianie o 19 to norma, za to w nocy spać nie moge i mam zazwyczaj z 2-3 h przerwy, latam sikać, czesto musze tez wyskoczyc do kuchni po kanapke 😝😝
Do lekarza chodze prywatnie, ale co moge z badań to robie w ramach medicover - jeśli macie to warto zerknac, bo u mnie po okazaniu karty ciazy mam te podstawowe badania w okreslonej ilosci bezpłatnie, bez skierowania.
 
Powiem szczerze ,że wtedy trafiłam na bardzo okropne położne i lekarze też nie byli zbyt życzliwi. Nawet mi nie zaproponowano. A ja jeszcze takiej wiedzy nie miałam ,ponieważ pierwszą ciążę straciłam w 6 TC. A te w 10. Serduszko się zatrzymało wtedy. :( A moje pękło. Badałam tylko siebie i męża.
Teraz jestem w 12 i dlatego tak się trzęsę przed każdą wizyta i podejrzewa,że z końcem tygodnia już będę wymyślała a wizyta we wtorek 27.
Kochana będzie dobrze. Ja też straciłam 2 ciążę, 3.donosilam i mam zdrowego synka. Też nie udało nam się zbadać zarodka - druga ciążę poroniłam w wielkanoc, w szpitalu byli średnio pomocni, laboratorium było zamknięte, próbowałam sama sobie poradzić i zawieźć do Poznania osobiście, ale niestety nie udało mi sie. Przeszlismy z mezem całą diagnostykę, jednoznacznej przyczyny nie stwierdzono (wyniki na granicy), ale byłam obstawiona lekami i się udało. Przed każdą wizyta miałam takie ciśnienie że lekarz kazał mi badać w domu codziennie i zapisywac, na wizycie nie mogłam się w ogóle skupić, dopytać o nic, bo w mózgu mi huczalo, że stresu nawet nie mogłam się cieszyć, dopiero w domu jak oglądałam zdjęcia z USG to przychodziła radość i ulga. No ale się udało, jeszcze syna tydzień przenosiłam i mi poród wywoływali tak mu dobrze było 😅 Tej ciąży nie planowalam, więc nie brałam lekow przy staraniach. Na szczęście coś mi podpadalo a że szliśmy na wesele to zrobiłam test jeszcze przed terminem @, więc lekarz mnie zaraz obstawił czym trzeba..
 
reklama
Do góry