reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
A robiliście dokładniejsze badania, czemu tak się dzieje ?
Mam haplotyp m2 w genie anxa, także tutaj to przeszkadza w donoszeniu. W 1 ciąży prawdopodobnie to było przyczyną. W 2 pęknięcie krwiaka.
Włączyliśmy heparyne, ale nie daje ona oczywiście gwarancji.
No cóż, najgorszy teraz stres. Trzeba przeczekać. Może to tylko takie plamienie od aplikowania luteiny tym razem.
 
Ja dalej walczę z mdłościami 24/7, brakiem apetytu i lekkimi zawrotami głowy 🤪
Za tydzień drugie USG, bo w 5tc+5, nic poza pęcherzykiem nie było jeszcze widać.
 
Mam haplotyp m2 w genie anxa, także tutaj to przeszkadza w donoszeniu. W 1 ciąży prawdopodobnie to było przyczyną. W 2 pęknięcie krwiaka.
Włączyliśmy heparyne, ale nie daje ona oczywiście gwarancji.
No cóż, najgorszy teraz stres. Trzeba przeczekać. Może to tylko takie plamienie od aplikowania luteiny tym razem.
Jak się czujesz ? Kompletnie się nie znam, pierwszy raz słyszę o tym genie 😢
 
Dzień dobry drogie Panie ☺️
3 noc z rzędu przespana, sukces, ale w ciągu dnia staram się nie spać.
ja za to jak wcześniej miałam mega senność, tak tej nocy najpierw nie mogłam zasnąć, później budziłam się co godzina, a od 5 łazienka. Dziś przede mną trasa ok 400km jako kierowca i to z niespełna 5 latkiem na pokładzie, trzymajcie kciuki bo będę miała wesoło zapewne. :D
 
reklama
Jak się czujesz ? Kompletnie się nie znam, pierwszy raz słyszę o tym genie 😢
Poplamiłam samą brunatną krwią, więc możliwe, że znów jest jakiś krwiak który się oczyszcza.
Zastanawia mnie tylko to, że w tej ciąży nie mam żadnych objawów prócz braku okresu, bólu piersi i częstego sikania.
Nawet zapachy nie są aż tak drażniące, intensywne🤷‍♀️.
Chyba muszę sobie wychillować. I tak nie na to wpływu.
 
Do góry