reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Ja nie mam sił na nic 🥴🥴🥴 od poniedziałku do pracy a ja zero mocy . W domu obiad gotuje chyba z 2 godziny 🙈 sprzątać to nawet siły nie mam 😅nawet do basenu mi sie isc nie chce w tych upałach . Kanapa tv i woda pod ręką
 
Chciałabym przechodzić dalej z wami kochane
Żadne słowo nie ukoi Twojego bólu, wiem to jako mama Aniołka, którego mogłam przez parę chwil tulić w ramionach (zmarł w czasie porodu), urodzonego w niespełna 22tc, była to moja 1 ciąża wtedy, wyczekana, wymarzoną 😢 teraz 15 sierpnia minie 8 lat, ale to wszystko we mnie jest jakby się działo dziś
 
Żadne słowo nie ukoi Twojego bólu, wiem to jako mama Aniołka, którego mogłam przez parę chwil tulić w ramionach (zmarł w czasie porodu), urodzonego w niespełna 22tc, była to moja 1 ciąża wtedy, wyczekana, wymarzoną 😢 teraz 15 sierpnia minie 8 lat, ale to wszystko we mnie jest jakby się działo dziś
Bardzo mi przykro. Ja 2 poprzednie ciąże tez poroniłam jedna była bliźniacza bezzarodkowa , kolejna w w 8-9 tygodniu . Teraz być może pozamacziczna 🙁
 
Ojej, jesteś dzielną mamą. A wiedziałaś, że urodzi się z niepełnosprawnością?
Nie. Syn ma stwierdzony autyzm bardzo wysoko funkcjonujący, zaburzenia paranoidalne itp. ADHD, na pierwszy rzut nie powiesz, że coś z nim nie tak ☺️
Trzeba więcej cierpliwości niż że zdrowym dzieciakiem ☺️
 
reklama
No i kolejna ciąża, kolejny raz zaczynam plamić na brązowo. Już jestem tak obstawiona lekami...
Jak znowu będzie ten sam scenariusz, co przy dwóch ostatnoch ciążach, to już nie wiem co więcej można byłoby zrobić🤷‍♀️
 
Do góry