reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Szczerze mówiąc, nie pamiętam. Byłam tak zdruzgotana, jak wylądowałam w szpitalu, że chyba to wyparłam. Odrazu skierowali mnie na oddział ginekologii operacyjnej, gdzie trafia się "do czyszczenia". Chyba nikt tam nie wierzył, że nam się uda. Matko, nawet nie chcę sobie przypominać tego oczekiwania na codzienne USG, czy serduszko bije...ale biło i szybko poszliśmy do domu. Później pod tym względem już było ok.
dobrze, że to już za Tobą ❤️ i nie dziwię się takim emocjom ..jak ja myślę o pobycie w szpitalu to oj 🥺
 
Ja też mam krwiaka, na początku miał 2cm po 2 tygodniach nadal jest, ale już mały, spłaszczony. Nadal mam plamienie brązowe, ale już niewiele. U Ciebie też jest brązowe czy krew?
Tydzień przed tym krwiakiem też dostałam silnego krwawienia pojechałam do szpitala, ale nie było nic.
Biorę 3x2 Wit c luteinę i cyclonamine.
wiesz ,u mnie to to plamienie takie między jasnobrązowe -żółto-różowe...więc chyba trochę słabo , że różowe ,ale nic nie poradzę ,zrobię co mogę . Cieszę się, że u Ciebie już jest lepiej 🙂 dodaje to otuchy ❤️ . Ja właśnie nie miałam krwawienia ...zaczęło się od plamienia lekkiego ...kilka dni przerwy i znów więc nie wiem jak to się dalej potoczy .
 
dobrze, że to już za Tobą ❤️ i nie dziwię się takim emocjom ..jak ja myślę o pobycie w szpitalu to oj 🥺
Mój jeszcze nienarodzony wtedy synuś zafundował mi 30 urodziny w szpitalu 😁 bo się przeziębiłam w 31tc i on dostał arytmii.. także mam nadzieję, że teraz ciążę przejdę książkowo, poród express i ujrzę śliczne ZDROWE dzieciątko. Ot taki koncert życzeń ;)
 
Mój jeszcze nienarodzony wtedy synuś zafundował mi 30 urodziny w szpitalu 😁 bo się przeziębiłam w 31tc i on dostał arytmii.. także mam nadzieję, że teraz ciążę przejdę książkowo, poród express i ujrzę śliczne ZDROWE dzieciątko. Ot taki koncert życzeń ;)
oj ,to zafundował Ci "atrakcje" od początku 😉🙂W takim razie życzę Ci by drugi Bobas fundował Ci od początku tylko nudę i radość oczywiście 😉...
 
Hejka :) dużo z was ma cukrzycę ciążowa. Ja zawsze miałam dobry cukier. Dwa tygodnie temu na morfologii cukier na czczo 70. Dziś zrobiłam sobie w domu badanie. Po godzinie po obiedzie cukier 193. I zrobiłam sobie teraz. 5 godzin nic nie jadłam ani nie piłam i cukier 159 :o jestem przerażona. Będę badać jeszcze jutro rano na czczo. Kiedy cukier powinien mnie niepokoić??
 
reklama
Do góry