reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Ja też cały czas nudności i wymioty... (Choć te ostatnie na szczęście sporadyczne). Z młodym mdliło mnie do ponad 30 tygodnia, nastawiam się na powtórkę z rozrywki 🤢 dzisiaj 9+6 więc teoretycznie powoli powinny dolegliwości mijać, no ale u mnie się nie zapowiada🤷🏻‍♀️ dzisiaj idę na USG piersi i tylko dlatego pracuję z biura, tak to już bym w domu leżała - zastanawiam się czy przy najbliższej wizycie nie wziąć jednak L4, bo póki co jest ciężko.
bierz L4 ja dokladnie ze wzgl
na nudnosci tez wzielam, generalnie wiekszosc doby spedzam w lozku bo nie nadaje sie do zycia. Nie zastanawiaj sie
Dziewczyny jaką robicie cytologię? Bo mi lekarz zalecił jakaś rozszerzoną. Za dodatkowe 150 zł. I teraz się zastanawiam, która zrobić. Czy zwykła klasyczna czy tą lepszą. Zawsze cytologię miałam wzorową. A i jeszcze USG piersi. Zdziwiło mnie, że mój ginekolog nie wykonuje tego badania, tylko muszę szukać na własną rękę.
moja gin tez nie robi usg piersi. A cytologie zawsze jedna robila nawet nie wiedzialam, ze sa rozne.
 
Dziewczyny jaką robicie cytologię? Bo mi lekarz zalecił jakaś rozszerzoną. Za dodatkowe 150 zł. I teraz się zastanawiam, która zrobić. Czy zwykła klasyczna czy tą lepszą. Zawsze cytologię miałam wzorową. A i jeszcze USG piersi. Zdziwiło mnie, że mój ginekolog nie wykonuje tego badania, tylko muszę szukać na własną rękę.
Mi jeszcze lekarka nie robila cytologi i nie proponowała jakiejś innej niż normalną więc na razie nie wiem. Ale jak jest jakas lepsza to bym zrobiła.
Moja tez nie wykonuje usg piersi, jestem umówiona do kogoś innego na przyzszły piątek.
 
Mam kryzys… wylam juz dzis z 6 razy… czuje sie tak strasznie, ze mam ochote rzucic sie pod pociag. Mialam nudnosci w dwoch poprzednich ciazach, ale takich nigdy i ten jadlowstret i smrodowstret. Szczerze? ja nie wiem jak dlugo jeszcze wytrzymam😢😢 do tego okropny bol glowy, a mi paracetamol nie pomaga ( i nigdy nie pomagal).
Jutro pierdylion badan z rana, szukamy z lekarzem przyczyn mojego bardzo wysokiego żelaza, takze juz sie ciesze na wyjazd na czczo z chaty i badania na nfz.
 
Chyba właśnie zrobię tą dokładniejszą. Mój ginekolog mówił, że ją się robi raz na pięć lat. .Ja właśnie na usg piersi muszę się zapisać, ale to pójdę już po wizycie ,bo mam 26.
 
Mam kryzys… wylam juz dzis z 6 razy… czuje sie tak strasznie, ze mam ochote rzucic sie pod pociag. Mialam nudnosci w dwoch poprzednich ciazach, ale takich nigdy i ten jadlowstret i smrodowstret. Szczerze? ja nie wiem jak dlugo jeszcze wytrzymam😢😢 do tego okropny bol glowy, a mi paracetamol nie pomaga ( i nigdy nie pomagal).
Jutro pierdylion badan z rana, szukamy z lekarzem przyczyn mojego bardzo wysokiego żelaza, takze juz sie ciesze na wyjazd na czczo z chaty i badania na nfz.
Jejku tak Ci współczuję 😔 mnie wczoraj praktycznie trzymały cały dzień, że dopiero wieczorem mogłam coś więcej pojesc. Mi też apapy nie pomagają na bóle, jedynie ibuprofen. Jedyny lek, który pomaga mi z bólem głowy. Ale ze względu na ciąże nic mie łykam.
 
reklama
Jeśli masz możliwość to pewnie, że rób dokładniejsze badania- będziesz spokojniejsza.
Jeszcze czeka mnie pakiet badań w diagnostyce. Ale to też chyba zrobię przed wizytą, żeby mieć świeże wyniki.
Chociaż jak zobaczyłam, że tam jest HIV to jakaś mnie panika ogarnęła 🤣🤣🤣🤣 ta ciąża sprawia że jestem jakas strachliwa. Nawet podstawowych wyników tsh czy morfologii się boję 😂😂😂
 
Do góry