reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Wszystko możliwe i nie wiem czy już histreyzuje czy co...jeszcze te komentarze dzisiaj no już jesteś w 15 tygodniu powinno widać brzuch a ty masz od jelit a na dole płaska jak deska, normalnie mnie szlak trafia na takie komentarze... I jeszcze szwagierki,, no mi brzuch to od dołu rosnął" ehh
Mogłaby darować sobie takie komentarze . Nie każdemu od razu brzuch rośnie . Mi dopiero wyskoczył na przełomie 17/18 tyg .
Dlatego u mnie w rodzinie nikt nie wie oprócz moich rodziców. Oszczędza sobie zbędnych plotek głupich spekulacji i komentarzy nie ba miejscu. U mnie popristu pokazali wcześniej ze bardziej nie zasługują zeby wiedzieć
U mnie tylko rodzice , brat i przyjaciółka . Najlepsze jest to , ze mąż nie pochwalił się rodzicom i swoim siostra . Dowiedzą się jak mnie zobaczą na swieta
 
reklama
Wszystko możliwe i nie wiem czy już histreyzuje czy co...jeszcze te komentarze dzisiaj no już jesteś w 15 tygodniu powinno widać brzuch a ty masz od jelit a na dole płaska jak deska, normalnie mnie szlak trafia na takie komentarze... I jeszcze szwagierki,, no mi brzuch to od dołu rosnął" ehh maskara.
Ja mam identyczne dolegliwości. Moja gin mówiła, że to normalne. Brzucha też nie mam. Dziś byliśmy na spacerze, ze znajomymi z dzidzią 5 miesięcy. Jej mama przytyła w ciąży tylko 5 kg i wcale nie była duża przed. Do 5 miesiąca nosiła regularne jeansy. Takie sytuacje się zdarzają, wiem że łatwo mówić ale musimy zdecydowanie mniej się stresować ☺️ Też mówiła o tym, że bardzo się martwiła.
 
Wszystko możliwe i nie wiem czy już histreyzuje czy co...jeszcze te komentarze dzisiaj no już jesteś w 15 tygodniu powinno widać brzuch a ty masz od jelit a na dole płaska jak deska, normalnie mnie szlak trafia na takie komentarze... I jeszcze szwagierki,, no mi brzuch to od dołu rosnął" ehh maskara.
Nie przejmuj się niczym będziesz ładniej wyglądać i tyle ;) do boli się przyzwyczaj ja 20+3 i codziennie czuje czasem i w nocy... Głupie komentarze olej, zazdroszczą;)
 
Wszystko możliwe i nie wiem czy już histreyzuje czy co...jeszcze te komentarze dzisiaj no już jesteś w 15 tygodniu powinno widać brzuch a ty masz od jelit a na dole płaska jak deska, normalnie mnie szlak trafia na takie komentarze... I jeszcze szwagierki,, no mi brzuch to od dołu rosnął" ehh maskara.
Nie bierz tego jako przynika, że coś nie tak. Myślę że to pewnie przejaw zazdrości, bo może ona w ciąży tyla po 20kg
Może jesteś typem kobiety co jej tylko piłka z przodu rośnie rodzi i nie ma oznak ciąży. Tylko się cieszyć 😁 a szwagierce podziękować za komplement.
 
Hej dziewczyny mi ten dzień tak szybko zleciał bo pracujący ale przez ta zmianę czasu wieczór się ciągnie i ciągnie.. Jutro połówkowe wiec żołądek podchodzi pod gardło na sama myśl .. Trzymajcie kciuki proszę 🥺 a co do brzuszków nie przejmujcie się laseczki obczajcie na tik toku kobitke jest już w 33 tyg ciąży i praktycznie wgl brzuszka nie ma lekko zaokrąglony nazywa się patomatka także u każdego inaczej i ciąża ciąży nierówna
 
Znalazlam taką firmę wózków popularnych w Anglii Cosatto. U nas też są ale drogie. Podobają mi się w nich kolory, a wózki w sklepach są tylko szare czarne i ponure ewentualnie różowe.
 
Słyszałyście że zmarła 22 letnia kobieta w ciąży bo miała bez wodzie? Jeju normalnie strach teraz ogromny.. Lekarze czekali aż ciąża sama obumrze zamiast ratować życie kobiety..
Coś strasznego, jak tak można, nawet nie chcę myśleć, co czuła ta kobieta... :(

Wszystko możliwe i nie wiem czy już histreyzuje czy co...jeszcze te komentarze dzisiaj no już jesteś w 15 tygodniu powinno widać brzuch a ty masz od jelit a na dole płaska jak deska, normalnie mnie szlak trafia na takie komentarze... I jeszcze szwagierki,, no mi brzuch to od dołu rosnął" ehh maskara.
Nie przejmuj się w ogóle! Każda z nas inaczej przechodzi ciążę i brzuszek też u każdej trochę inny. Mi w ciąży w 32 tygodniu dawali max. 22 tydzień, miałam po prostu mały brzuszek i co niby miałam z tym zrobić, taka fizjologia. Też puszczaj te uwagi mimo uszu, szwagierki mogłyby sobie darować naprawdę, ciężarna i tak ma mnóstwo rozterek i stresów, po co jej dokładać. Jak stanę, to teraz u mnie też właściwie niewiele brzuszka widać, także się nie przejmuj tymi uwagami 🌸
Hej dziewczyny mi ten dzień tak szybko zleciał bo pracujący ale przez ta zmianę czasu wieczór się ciągnie i ciągnie.. Jutro połówkowe wiec żołądek podchodzi pod gardło na sama myśl .. Trzymajcie kciuki proszę 🥺 a co do brzuszków nie przejmujcie się laseczki obczajcie na tik toku kobitke jest już w 33 tyg ciąży i praktycznie wgl brzuszka nie ma lekko zaokrąglony nazywa się patomatka także u każdego inaczej i ciąża ciąży nierówna
Trzymam kciuki za połówkowe!!! Który to będzie tydzień? Daj znać jak już będziesz po🌸
 
Oj mi się marzy next2me z Chicco... troszkę drogie mi się wydaje, ale chyba jednak się skuszę. Mieć dzidziusia w nocy koło siebie, móc jedną ręką odsunąć ten boczek... my chyba na to się zdecydujemy.
Ja kiedyś patrzyłam na dostawki Lionelo, są zdecydowanie tańsze i z tego co wtedy czytałam to różnicy zbytniej między nimi nie ma. Więc moim zdaniem nie ma co przepłacać i raczej się zdecydujemy na tańszą wersję 😊
 
Znalazlam taką firmę wózków popularnych w Anglii Cosatto. U nas też są ale drogie. Podobają mi się w nich kolory, a wózki w sklepach są tylko szare czarne i ponure ewentualnie różowe.
Ja patrzyłam u nich na parasolkę z 1000 na 499, ale mąż mowi poczekaj za rok bo za tyle bedzie potrzebna stwierdzisz, że Ci się nie podoba.
 
reklama
Coś strasznego, jak tak można, nawet nie chcę myśleć, co czuła ta kobieta... :(


Nie przejmuj się w ogóle! Każda z nas inaczej przechodzi ciążę i brzuszek też u każdej trochę inny. Mi w ciąży w 32 tygodniu dawali max. 22 tydzień, miałam po prostu mały brzuszek i co niby miałam z tym zrobić, taka fizjologia. Też puszczaj te uwagi mimo uszu, szwagierki mogłyby sobie darować naprawdę, ciężarna i tak ma mnóstwo rozterek i stresów, po co jej dokładać. Jak stanę, to teraz u mnie też właściwie niewiele brzuszka widać, także się nie przejmuj tymi uwagami 🌸

Trzymam kciuki za połówkowe!!! Który to będzie tydzień? Daj znać jak już będziesz po🌸
20+1 dziękuje dam koniecznie znać
 
Do góry