reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
No właśnie muszę się rozejrzeć myślałam o kokonie ale naczytałam się ze jest on niebezpieczny ..
Ja czytałam też o tym, że to nie jest do końca dobre w sensie tez spowijanie, bo dziecku utrwala się odruch moro, nie zanika tak szybko, a jeśli unieruchamia się też nogi to bardzo źle wpływa na biodra...dlatego myślę o tym materacyk coconababy od red castle...nie kupuje wizja łóżeczka przewijaka wuec na to mogę sobie pozwolić...
 
Ja czytałam też o tym, że to nie jest do końca dobre w sensie tez spowijanie, bo dziecku utrwala się odruch moro, nie zanika tak szybko, a jeśli unieruchamia się też nogi to bardzo źle wpływa na biodra...dlatego myślę o tym materacyk coconababy od red castle...nie kupuje wizja łóżeczka przewijaka wuec na to mogę sobie pozwolić...
No właśnie tez muszę się rozejrzeć za jakimś w kształcie tego kokona bo łóżeczko zaokrąglone
 
Ja czytałam też o tym, że to nie jest do końca dobre w sensie tez spowijanie, bo dziecku utrwala się odruch moro, nie zanika tak szybko, a jeśli unieruchamia się też nogi to bardzo źle wpływa na biodra...dlatego myślę o tym materacyk coconababy od red castle...nie kupuje wizja łóżeczka przewijaka wuec na to mogę sobie pozwolić...
tak, fajny ten materacyk,ale jak trafi Ci się ruchliwe dziecko to totalnie Ci się nie sprawdzi,bo będzie się kulać co chwilę z tego. Tak czytałam kilka opinii i laski mówią, że strata kasy właśnie przy aktywnym maluchu.
 
A dziewczyny, macie może do polecenia jakieś mniejsze sklepy internetowe z ubrankami/ wyprawka/ akcesoriami itp.? Coś niesieciowkowego?😊
Ja dla syna 11 lat temu kupowałam dużo ubrane z firmy pinokio, tylko teraz ceny maja wyższe, kiedyś body były za 18-20zl a teraz patrzę ze 30zl to minimum...jakościowo były dość dobre. Dużo tych ciuszków będę miała po synu bo tak jakoś się złożyło że nie było w rodzinie komu wydać
 
A dziewczyny, macie może do polecenia jakieś mniejsze sklepy internetowe z ubrankami/ wyprawka/ akcesoriami itp.? Coś niesieciowkowego?😊
oglądam rzeczy z Born to explore i Mileo Baby. Być może będę myśleć nad zakupem częściowo wyprawki z Lullalove, bo mam już trochę od nich rzeczy i są super. Na przyszłość też podpowiem że super kurteczki ma Miapka, bo mają zadupnik i co najważniejsze rosną wraz z dzieckiem i to jest mój MUST na później 🙂
 
reklama
Ja dla syna 11 lat temu kupowałam dużo ubrane z firmy pinokio, tylko teraz ceny maja wyższe, kiedyś body były za 18-20zl a teraz patrzę ze 30zl to minimum...jakościowo były dość dobre. Dużo tych ciuszków będę miała po synu bo tak jakoś się złożyło że nie było w rodzinie komu wydać
przejrzałam stronkę na szybko i bardzo fajne rzeczy;)) dziękuję 😊
 
Do góry