reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Jeden i drugi ma dość mała spacerówkę, wielkościowo bardzo podobne do greentoma, ibebe podobny do Quinny, również maleńka spacerówka a xari ma spacerówkę kubełkowa. Widziałam oba więc mogę się wypowiedzieć 🙂
No właśnie to by tłumaczyło dlaczego mi sie podoba😂. Wcześniej chorowałam na Quinny mood a później właśnie na Greentoma😂🤣. Tylko ten 2 mega wywrotny jest, koleżanka miała i jak młodego dźwigała a torba z tyłu była zawsze leciał do tyłu...bałam się jak usnął i rozkładała go do spania😶 bo ten rozstaw dość wąski i tak dziwnie niebezpiecznie wygladal🤪. Najlepiej tak jak piszesz przejechać i zobaczyć na żywo bo na zdjęciach wszystko pięknie a w realu okazuje się że niewypał 🤭
 
reklama
Tak ja szukam czegoś lekkiego i małego po wielu przemyśleniach. Z racji tego ze mam dużego psa i nie wyobrażam sobie ze pójdę z dzieckiem na spacer a piesiu będzie w domu to wózek na takie spacery odpada i planuje wiązać dziecko w chustę:) dlatego nie zależy mi już na jakimś terenowym modelu na leśne ścieżki. Niech daje radę na chodniku i zajmuje mało miejsca po złożeniu. Kiedyś chciałam x lander x move, byłby super do lasu ale jest za duży i za ciężki 🙈
 
Ostatnia edycja:
Tez myślę nad bogaboo cameleon 3. Powiedz mi jak się go prowadzi i czy jest lekki ?
Lekki , zwinny i zwrotny . Rozkłada się na częściej pierwsze i zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku . Zwiedziliśmy z tym wózkiem pół Europy i jeśli małe koła nie dawały rady to obracalismy na duże i szło jak po maśle (po plazy , po kamieniach , nawet w górach dał rade )
 
Tak ja szukam czegoś lekkiego i małego po wielu przemyśleniach. Z racji tego ze mam dużego psa i nie wyobrażam sobie ze pójdę z dzieckiem na spacer a piesiu będzie w domu to wózek na takie spacery odpada i planuje wiązać dziecko w chustę:) dlatego nie zależy mi już na jakimś terenowym modelu na leśne ścieżki. Niech daje radę na chodniku i zajmuje mało miejsca po złożeniu. Kiedyś chciałam x lander x move, byłby super do lasu ale jest za duży i za ciężki 🙈
Chusty są super mam dwie plus nosidło z ergobaby . Z córka nosiłam od 6 mies . Teraz będę od początku
 
Ja mam dużo psów 😅🤣 już widzę jakbym robiła spacerek to jak psi zaprzęg 😆... Masz rację xlander dobry jest ale faktycznie ciężki... ciężko znaleźć coś idealnego ..dobrze że jest trochę czasu🤗
To na zime pieski się przydadzą jeśli śnieg będzie 🤣 dziecko na sanki i niech ciągną 🤣

Chusty są super mam dwie plus nosidło z ergobaby . Z córka nosiłam od 6 mies . Teraz będę od początku
Super! Ja właśnie tez planuje zawiązać małego w chustę i ręce mieć wolne czy to właśnie na spacer z psem czy w domu jak trzeba coś będzie zrobić a mały będzie brzęczał :)
 
No właśnie to by tłumaczyło dlaczego mi sie podoba😂. Wcześniej chorowałam na Quinny mood a później właśnie na Greentoma😂🤣. Tylko ten 2 mega wywrotny jest, koleżanka miała i jak młodego dźwigała a torba z tyłu była zawsze leciał do tyłu...bałam się jak usnął i rozkładała go do spania😶 bo ten rozstaw dość wąski i tak dziwnie niebezpiecznie wygladal🤪. Najlepiej tak jak piszesz przejechać i zobaczyć na żywo bo na zdjęciach wszystko pięknie a w realu okazuje się że niewypał 🤭
To są takie bardzo "ładne" wózki ale jak mówisz często mają mankamenty. Identyczny wózek wizualnie, wielkościowo to stokke. Też inny fajny a w praktyce zupełnie inaczej
 
Lekki , zwinny i zwrotny . Rozkłada się na częściej pierwsze i zajmuje bardzo mało miejsca w bagażniku . Zwiedziliśmy z tym wózkiem pół Europy i jeśli małe koła nie dawały rady to obracalismy na duże i szło jak po maśle (po plazy , po kamieniach , nawet w górach dał rade )
Patrzyłam na używane też sporo kosztują.
Fajne sa te wozki dla bliźniaków
 
reklama
Mam właśnie póki co podobny plan - żeby na początku kupić samą gondolę (strasznie mało jest takich wozkow!) a potem już wygodną spacerówkę :) Gondolę chcialabym używaną, to jest na kilka miesięcy więc wolałabym nie przepłacać i te pieniądze zainwestować np. w dobry nowy fotelik :)
Oo to tak jak my! 😊 zauważyłam sama po znajomych i rodzinie, że używali tylko gondoli, a gdy przyszedł czas przejścia na spacerówkę to szybko kupowali nową a te wózki 2w1 czy 3w1 od razu sprzedawali 😊 sama bede się rozgadać za używana gondolą ale wydaje mi sie, ze ciężko znaleźć tylko gondolę 😉
 
Do góry