reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja już po wizycie, maluszek jak to lekarz określił "idealny" 🥰 leżał sobie z założona noga na nogę i ssał kciuka 😁 na tą chwilę bardziej dziewczynka ale za wcześnie na 100 pewność 😊 i potwierdzony termin na 6.05 ale zostanę z wami jeśli pozwolicie 🥰❤️
 

Załączniki

  • IMG_20211026_153542.jpg
    IMG_20211026_153542.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 107
  • IMG_20211026_153033.jpg
    IMG_20211026_153033.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 111
reklama
Hej dziewczyny 😀 przychodze z majowych, bo termin z USG wychodzi na 30 kwietnia, ale i tak pewnie urodze wcześniej bo mam mieć cc 😀 trochę was podczytuje. Jutro mam USG prenatalne plus pappa, liczę, że dowiem się kto tam siedzi 😀 w domu mam prawie 4 letnia córke. Samych dobrych informacji wam życzę 🥰
Hej witaj 😊 trzymam kciuki za wizytę ❤️
 
Ja już po wizycie, maluszek jak to lekarz określił "idealny" 🥰 leżał sobie z założona noga na nogę i ssał kciuka 😁 na tą chwilę bardziej dziewczynka ale za wcześnie na 100 pewność 😊 i potwierdzony termin na 6.05 ale zostanę z wami jeśli pozwolicie 🥰❤️
Śliczny bobasek i super wieści! 🥰
Ja tez mam termin na 30 kwietnia, ale kto wie czy nie wypadnie na weekend majowy. Wolałabym szybciej no ale to tylko maluch wie kiedy będzie chciał wyjść 😅
 
Ja już po wizycie, maluszek jak to lekarz określił "idealny" 🥰 leżał sobie z założona noga na nogę i ssał kciuka 😁 na tą chwilę bardziej dziewczynka ale za wcześnie na 100 pewność 😊 i potwierdzony termin na 6.05 ale zostanę z wami jeśli pozwolicie 🥰❤️
Te dziewczyny chyba tak mają noga na nogę 🤪 moja leżała identycznie tylko stopę miała oparta o kolanko i tą oparta noga ruszała. Jak mężowi pokazała filmik to śmiał się że trzepie nogą jak mamusia 🤪 bo ja tam czasem robię...
 
Dziewczyny, które biorą Acard. Jaka dawkę macie 150 mg czy 75 mg? Bo mi jeden z lekarzy powiedział że mogłabym brac nawet 150 mg a mam 75 mg. Pytam z ciekawości. Bo bez konsultacji z prowadzącym lekarzem sama nic nie zmienię
 
Dziewczyny, które biorą Acard. Jaka dawkę macie 150 mg czy 75 mg? Bo mi jeden z lekarzy powiedział że mogłabym brac nawet 150 mg a mam 75 mg. Pytam z ciekawości. Bo bez konsultacji z prowadzącym lekarzem sama nic nie zmienię
Ja biorę 75, też jeden lekarz w Medicover (do którego chodzę właściwie tylko po skierowania na badania) mi powiedział, że mogłabym zwiększyć do 150, ale to było zaraz przed tym jak miałam krwawienie i ja wtedy w ogóle się wszystkich pytałam czy nie powinnam Acardu odstawić i zalecenia były żeby zostawić jak jest. 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry