reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
haha ale jaja! :D czyli lista ubranek na wiosnę się zgadza :D
W sumie tak, chociaż teraz jak na nią patrzę to wydaje mi się strasznie mało. 😂 Ale fakt był taki, że jak padało czy była brzydka pogoda to nie wychodziliśmy na spacery, a po miesiącu był już cieplutki maj. Jeśli był wiatr to i tak dziecko w gondoli go nie odczuwało, więc wystarczyła bluza +kocyk. Pierwszą kurtkę kupiliśmy chyba dopiero w sierpniu na jesień. 😂
 
Kuzynka dwoje dzieci urodziła w tym samym dniu, różnica wieku 2 latka 😁może i Ty wycelujesz hehe
Wolałabym nie przenosić tej ciąży o tydzień. Dziewczyny pisały, że 9 miesiąc się strasznie dłuży i to prawda. 😁 Od 38 tygodnia mówiłam do brzucha, że było miło, ale czas się żegnać, a czekało mnie 6 dodatkowych dni, gdzie codziennie budziłam się coraz bardziej zła, że dalej jestem w dwupaku. 😂
 
Cudownie😁😁😁

dałaś mi nadzieję na poznanie płci 😁😉wiercił się malutki skoro piszesz, że ma 80procent?
Nie wiem czy się wiercił bo lekarz ciągle tym urządzeniem machał po brzuchu :p
A na koniec spytałam o płeć to powiedział "zaraz zobaczymy" chwilkę popatrzył i właśnie powiedział "na 80% chłopak ale to się może zmienić" ale dla mnie 80% to bardzo dużo i już kupiłam niebieskie body dla męża <3
 
reklama
Do góry