reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziś rozmawiałam z mamą o jej ciążach. Historia wzruszająca. Na 4 powody ma tylko dwoje dzieci. Wszystkie kończyły się przedwcześnie- myślę, że miała problem z szyjką, plus konflikt krwi jedno z dzieci jeszcze zachorowało na zoltaczke. I tak sobie sobie myślę, że medycyna przez te 30 , 40 lat tak ewoluwała, że te problemy z którymi spotkała się moja mama w obecnych czasach nie są problemami. Dobrze, że jesteśmy tu i teraz 👍 i jeszcze jedna myśl -jakie my kobiety jesteśmy silne 💪
 
reklama
Też tak mam 😔 Dzisiaj myślałam już, żeby na następnej wizycie zapytać lekarkę, jak sobie pomóc, bo do porodu będę łysa... A podobno w ciąży włosy pięknieją 🙈🙈🙈 Jak zawsze- nie wszystkim🤪
Sok z pokrzywy działa super ale trzeba minimum 3 miesiące pic .

Właśnie szykuje mała do przedszkola , odprowadzę ja i biorę się za ogarnianie mieszkania 🙈
 
Podczytuję grupę od pewnego czasu, jestem po prenatalnych, więc chyba mam już odwagę dołączyć.
Termin z OM mam na 30.04, a wg usg 23.04. Czyli jestem na etapie mniej więcej 14 tygodnia :)
Objawy ustąpiły jak ręką odjął z końcem 12 tygodnia. Teraz oprócz zmęczenia nie czuję zbyt wiele.
Na usg w 12 tygodniu widać ładnie, że rośnie chłopak :)
Jestem w Krakowa 😉


Hej! Super, też jestem z Krakowa :)

Za mną kolejna noc z milionem pobudek bez powodu 😂 może to organizm już sie przyzwyczaja do nocnego wstawania 😀
 
Też tak mam 😔 Dzisiaj myślałam już, żeby na następnej wizycie zapytać lekarkę, jak sobie pomóc, bo do porodu będę łysa... A podobno w ciąży włosy pięknieją 🙈🙈🙈 Jak zawsze- nie wszystkim🤪
Z włosami w ciąży prawda leży po środku 😊 "są inne" to na pewno tylko w różne strony😊 jedni z kręconych maja nagle proste innym mniej się przetłuszczają a jeszcze innej osobie z puchu zrobią się piękne gładkie😊 więc czasem na plus czasem na minus 😊 tak samo mitem jest ze w ciąży przybywa włosów, no nie. Pod wpływem hormonów włos ma wydłużony cykl życia dlatego wypada ich mniej więc mamy ich więcej😊 aczkolwiek taka hustwka hormonów jaka jest na początku ciąży powoduje niestabilizacje włosów ale w dalszych tygodniach hormony się stabilizują i będzie lepiej 😊
 
Cześć Dziewczyny :)
Ostatnich parę dni w ogóle się nie odzywałam, ale starałam się w miarę możliwości czytać wszystkie posty.
Ostatnie trzy dni pracowałam dodatkowo w teatrze, więc trochę ficzynie zmęczona jestem. Najgorsza była niedziela - 11h na nogach 🙈
Starałam się też nie odzywać, bo jak czytałam, ile z Was jest przeziębionych i się źle czuje, a ja biegam do dodatkowej pracy i czuję się super, to było mi głupio... Jedynie to czasami mnie coś zakłuje, pociagnie, czy właśnie włosy mi wypadają. No i nie mieszczę się w żadne spodnie :p
Z dobrych wieści, to chyba zaczynam lekko czuć ruchy Małej... A przynajmniej tak mi się wydaje, bo nigdy wcześniej w ciąży nie byłam. Ruchy odczuwam bliżej zewnętrznych powłok brzucha, w okolicach pępka, więc myślę, że to może być to 🤩
Dzisiaj 17+4, a najblższa wizyta u gine 3 listopada. 15 listopada połówkowe (w 20+2).

Miłego dnia wszystkim! :)
 
reklama
Podczytuję grupę od pewnego czasu, jestem po prenatalnych, więc chyba mam już odwagę dołączyć.
Termin z OM mam na 30.04, a wg usg 23.04. Czyli jestem na etapie mniej więcej 14 tygodnia :)
Objawy ustąpiły jak ręką odjął z końcem 12 tygodnia. Teraz oprócz zmęczenia nie czuję zbyt wiele.
Na usg w 12 tygodniu widać ładnie, że rośnie chłopak :)
Jestem w Krakowa 😉

O to podobnie do mnie. Ja mam termin na 29.04. z OM i na 25.04 z USG 😀
 
Do góry