reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ja już po wizycie, maluszek jak to lekarz określił "idealny" 🥰 leżał sobie z założona noga na nogę i ssał kciuka 😁 na tą chwilę bardziej dziewczynka ale za wcześnie na 100 pewność 😊 i potwierdzony termin na 6.05 ale zostanę z wami jeśli pozwolicie 🥰❤️
 

Załączniki

  • IMG_20211026_153542.jpg
    IMG_20211026_153542.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 102
  • IMG_20211026_153033.jpg
    IMG_20211026_153033.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 108
reklama
Hej dziewczyny 😀 przychodze z majowych, bo termin z USG wychodzi na 30 kwietnia, ale i tak pewnie urodze wcześniej bo mam mieć cc 😀 trochę was podczytuje. Jutro mam USG prenatalne plus pappa, liczę, że dowiem się kto tam siedzi 😀 w domu mam prawie 4 letnia córke. Samych dobrych informacji wam życzę 🥰
Hej witaj 😊 trzymam kciuki za wizytę ❤️
 
Ja już po wizycie, maluszek jak to lekarz określił "idealny" 🥰 leżał sobie z założona noga na nogę i ssał kciuka 😁 na tą chwilę bardziej dziewczynka ale za wcześnie na 100 pewność 😊 i potwierdzony termin na 6.05 ale zostanę z wami jeśli pozwolicie 🥰❤️
Śliczny bobasek i super wieści! 🥰
Ja tez mam termin na 30 kwietnia, ale kto wie czy nie wypadnie na weekend majowy. Wolałabym szybciej no ale to tylko maluch wie kiedy będzie chciał wyjść 😅
 
Ja już po wizycie, maluszek jak to lekarz określił "idealny" 🥰 leżał sobie z założona noga na nogę i ssał kciuka 😁 na tą chwilę bardziej dziewczynka ale za wcześnie na 100 pewność 😊 i potwierdzony termin na 6.05 ale zostanę z wami jeśli pozwolicie 🥰❤️
Te dziewczyny chyba tak mają noga na nogę 🤪 moja leżała identycznie tylko stopę miała oparta o kolanko i tą oparta noga ruszała. Jak mężowi pokazała filmik to śmiał się że trzepie nogą jak mamusia 🤪 bo ja tam czasem robię...
 
Dziewczyny, które biorą Acard. Jaka dawkę macie 150 mg czy 75 mg? Bo mi jeden z lekarzy powiedział że mogłabym brac nawet 150 mg a mam 75 mg. Pytam z ciekawości. Bo bez konsultacji z prowadzącym lekarzem sama nic nie zmienię
 
Dziewczyny, które biorą Acard. Jaka dawkę macie 150 mg czy 75 mg? Bo mi jeden z lekarzy powiedział że mogłabym brac nawet 150 mg a mam 75 mg. Pytam z ciekawości. Bo bez konsultacji z prowadzącym lekarzem sama nic nie zmienię
Ja biorę 75, też jeden lekarz w Medicover (do którego chodzę właściwie tylko po skierowania na badania) mi powiedział, że mogłabym zwiększyć do 150, ale to było zaraz przed tym jak miałam krwawienie i ja wtedy w ogóle się wszystkich pytałam czy nie powinnam Acardu odstawić i zalecenia były żeby zostawić jak jest. 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry