reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dziewczyny. Jaki kremik/ oliwkę stosujecie lub zamierzacie stosować na brzuszek? Chciałabym coś bezpiecznego i co chociaż trochę zapobiegnie rozstępom 😉
Ja mam z musteli za 54 zł taka duża tubka...dosc wydajne to jest. Nie wiem czy to coś da, ale zawsze to jakieś nawilżenie...smaruje tym piersi i brzuch.
 
reklama
Ja to się nie porównuję z moją mamą, bo ona w ciąży była mając lat 19 i 20, a ja mam 29, więc samo to sprawia, że inaczej organizm reaguje. No i ona szła rodzić ważąc 58 kilo, ja z taką wagą zaczynałam obie ciąże. 😂 Po pierwszej ciąży nie miałam żadnych rozstępów mimo że niczym się nie smarowałam, a byłam 10 kilo na plusie (syn ważył 4360 🙄), teraz czuję, że przytyję więcej, bo przez duphaston praktycznie od razu miałam na plusie 2-3 kilo.
Wrzucam foto chyba 3 dni przed porodem, więc już byłam po terminie. 😂
 

Załączniki

  • received_590517031883200.jpeg
    received_590517031883200.jpeg
    158,5 KB · Wyświetleń: 70
Nie martw się ja mam problem z tarczyca od początku staran jestem na euthyrox i wiem że różnie z nią bywa, ja robię 1h przerwy po zażyciu popijam pół szklanki woda. Będzie dobrze na pewno ❤️😘

Jak tak czytam Wasze posty, to ja chyba jako jedyna mam euthyrox 88...
A na początku ciąży miałam TSH 4,010, po miesiącu TSH jakoś 0,5. Kazali mi nadal zażywać w takiej dawce.
No i kazano mi 30, 45 minut wstrzymać się ze śniadaniem, a tabletki ciążowe brać min. 4h po euthyroxie.
 
Ostatnia edycja:
Ja zauważyłam, że jak po zastrzyku przyciskam wacik tak koło 30 sekund to nie robią się w ogóle siniaki. Spróbuj może to pomoże.

Dziewczyny O 13 mam badanie trzymajcie kciuki 😌😌😌💞
A ja czytałam ze nie należy uciskać miejsca wkłucia, ale to nie ma u mnie i tak znaczenia bo największe siniaki robia się jak trafie w naczynko- wyciągam igle i leci krew wiec już wiem ze będzie źle 🙈 sąsiadka która jest położna powiedziała mi ze nie mam wpływu czy siniak się zrobi czy nie 🤷‍♀️
 
Ja to się nie porównuję z moją mamą, bo ona w ciąży była mając lat 19 i 20, a ja mam 29, więc samo to sprawia, że inaczej organizm reaguje. No i ona szła rodzić ważąc 58 kilo, ja z taką wagą zaczynałam obie ciąże. 😂 Po pierwszej ciąży nie miałam żadnych rozstępów mimo że niczym się nie smarowałam, a byłam 10 kilo na plusie (syn ważył 4360 🙄), teraz czuję, że przytyję więcej, bo przez duphaston praktycznie od razu miałam na plusie 2-3 kilo.
Wrzucam foto chyba 3 dni przed porodem, więc już byłam po terminie. 😂
Ale prześliczny brzuszek 😍😍😍
Między ciążą mojej mamy a moją tez jest 10 lat różnicy... Zawsze moja mama się śmieje, ze Ona bardzo szybko chciała mnie mieć 😅
Ale widzę, ze każda z nas na duphaston reaguje inaczej - mi waga przez pierwsze cztery tygodnie ciąży stała w miejscu mimo ze od czasu do czasu podjadałam a brałam dwie tabletki dziennie. Dopiero wczoraj u lekarza kiedy mnie zważył zauważyłam ze poszłam jakieś 2,5 kg do przodu 😅
 
Jak tak czytam Wasze posty, to ja chyba jako jedyna mam euthyrox 88...
A na początku ciąży miałam TSH 4,010, po miesiącu TSH jakoś 0,5. Kazali mi nadal zażywać w takiej dawce.
No i kazano mi 30, 45 minut wstrzymać się ze śniadaniem, a tabletki ciążowe brać min. 4h po euthyroxie.
Ja mam eutyrox 75 i staram się godzinę po tabletce dopiero jeść.. Jak narazie jest dobrze
 
reklama
Do góry