reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Trisomie standardowe są ok. Boję się że to jakieś mega rzadko spotykane g....no i ciężko będzie się czegoś dowiedzieć w tym zacofanym kraju😒
Pomyśl ze może to jednak będzie pierdola i maluszkowi nic nie zagraża a może faktycznie być częstym wynikiem...Tylko nie rozpoznawana w podstawowych badaniach. Głową do.gory maluch rozwija sie prawidłowo! Najważniejsze że nie rzutuje to na obraz z USG czy wyników podstawowych. Trzymam kciuki żeby udało Ci się w spokoju dotrwać do piątku a później opijać sokiem toast powodzenia! Bo np.okaze się że ma Twoje paluszki u stópek tak jak powiedział Brat😙🤗✊
 
reklama
Trisomie standardowe są ok. Boję się że to jakieś mega rzadko spotykane g....no i ciężko będzie się czegoś dowiedzieć w tym zacofanym kraju😒
A może jakieś leki mają wpływ? Mi lekarz powiedział że owszem acard nie ma niby znaczenia A heparyne każą odstawić 24 h przed badaniem, ale u mnie nie zrobiłoby to aż takiej różnicy dlatego kazal odstawić wcześniej zeby nie było jakiś zakłóceń w badaniu...może coś bierzesz co wpłynęło na wynik i lekarz genetyk ci powie co i jak...
 
I huczy, tylko po angielsku, bo to rzadkie sprawy. Może gdybym zrobiła Sanco to bym coś więcej wiedziała....niby jeszcze mogę ale i tak muszę z genetykiem pogadać. Ja już nie wierze ze jest dobrze😪
Kochana jeszcze nic nie jest przesadzone. Wszystkie trzymamy za was mocno kciuki. Tak jak dziewczyny piszą może to tylko jakaś "drobnostka".
 
Pomyśl ze może to jednak będzie pierdola i maluszkowi nic nie zagraża a może faktycznie być częstym wynikiem...Tylko nie rozpoznawana w podstawowych badaniach. Głową do.gory maluch rozwija sie prawidłowo! Najważniejsze że nie rzutuje to na obraz z USG czy wyników podstawowych. Trzymam kciuki żeby udało Ci się w spokoju dotrwać do piątku a później opijać sokiem toast powodzenia! Bo np.okaze się że ma Twoje paluszki u stópek tak jak powiedział Brat😙🤗✊
Wszystko może mieć po mnie...zrosniete paluszki, odstające uszy i przerwę między jedynkami🙃...a wiecie, że jak się urodzilam to powiedzieli mojej mamie, że nie będę chodzić i że te paluszki trzeba koniecznie operowac? To były ciężkie czasy dla matek....
 
Ja mam akurat taki przypadek, ze w czasie tego L4 mam wypłaty wyższe niż miałam wcześniej (dostaje rozne zaległe premie i w ogóle u nas zazwyczaj jesień i początek roku wiąże się z wieloma dodatkami). Nigdy się w to nie wglebialam, ale fajnie ze będzie się liczyć do macierzyńskiego.
Też tak mam, l4 w czasie ciąży będę miała wyższe niż normalne wypłaty ponieważ w okresie letnim dostaje dużo wyższe wynagrodzenie z premiami. 🙂 A orientujecie się czy wypłata będzie w tym samym dniu co w zakładzie pracy czy ZUS ma jakieś swoje terminy?
 
Jeeju zazdro, że już znacie płeć 🙂🙂 Ja mam w piątek prenatalne i po cichu mam nadzieję, że uda mi się dowiedzieć.
W pierwszej ciąży syn chował swoje wdzięki aż do połówkowych 🙈
Ja właśnie w drodze do diabetologa. Mam wizytę na 17.30 i łzy w oczach bo znów będę się męczyć z dietą tyle, że teraz dłużej 🤦‍♀️
W którym tygodniu jesteś? Ja jutro mam prenatalne i już się mega boję że coś nie tak chociaż byłam na wizycie w piątek i Wszytsko ok dziecko 5cm jednak od ta tgeo czasu piersi całkowicie przestały boleć wszystkie dolegliwości odeszly w siną dal a jutro to będzie 13 tc. I zaczynam się stresować.
 
Też tak mam, l4 w czasie ciąży będę miała wyższe niż normalne wypłaty ponieważ w okresie letnim dostaje dużo wyższe wynagrodzenie z premiami. 🙂 A orientujecie się czy wypłata będzie w tym samym dniu co w zakładzie pracy czy ZUS ma jakieś swoje terminy?
Z. ZUSEM jest o tyle. Ciężko że płacą jak chcą... Niby mają na to określony czas ale absolutnie go nie przestrzegają... W ciąży z córką, pierwsze pieniądze dostałam po 3 miesiącach i to też bez wyrównania tylko cyklicznie co miesiąc płacili...
 
reklama
W którym tygodniu jesteś? Ja jutro mam prenatalne i już się mega boję że coś nie tak chociaż byłam na wizycie w piątek i Wszytsko ok dziecko 5cm jednak od ta tgeo czasu piersi całkowicie przestały boleć wszystkie dolegliwości odeszly w siną dal a jutro to będzie 13 tc. I zaczynam się stresować.
Nie przejmuj się przychodzi okres że wszystko przechodzi, później znów nagle może się pojawić:) Te nasze ciążę są różne... Nie ma co się przejmować bo jedne babki boją się że boli,inne że nic nie czuc 😀 👍.... Kciuki! I daj znać jak po wizycie :)
 
Do góry