reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Ale będzie mała księżniczka w takim męskim towarzystwie 😍

No właśnie, mogło tak być i u mnie. Zobaczymy co powie teraz diabetolog na kontroli bo będę miała w tym tygodniu 🙂 mam nadzieje ze powie mi ze nie musze juz tak mierzyć tego cukru bo szczerze to nienawidzę momentu tego ukłucia w palec... jakos to jest coś co ciężko mi przeboleć 🤣🙈
Ojjj domyślam się z tym kłuciem. Kolezanka mi z rok temu przyniosła z apteki glukometr i jak zobaczyłam tego pena do ukłucia się w palec to powiedziałam ze nie ma opcji i nie użyłam tego ani razu 😂 wole już zastrzyki swoje codzienne niż to ustrojstwo dziwne 😅
 
reklama
Ale będzie mała księżniczka w takim męskim towarzystwie 😍


Ojjj domyślam się z tym kłuciem. Kolezanka mi z rok temu przyniosła z apteki glukometr i jak zobaczyłam tego pena do ukłucia się w palec to powiedziałam ze nie ma opcji i nie użyłam tego ani razu 😂 wole już zastrzyki swoje codzienne niż to ustrojstwo dziwne 😅
mam tak samo! Juz bym wolala sobie w brzuch robic zastrzyki jak robilam po operacji na kręgosłup niż jak mam 3 razy dziennie sobie wbijać ta igle w palec... mam taka blokadę wewnętrzną że szok.. 🙈🙄
 
Właśnie uświadomiłam sobie ze jutro mogą być wyniki nifty I zaczynam odczuwać kołatanie serca 😭 muszę się czymś zająć...matko a jak jutro tych wyników nie będzie to zacznę obgryzać paznokcie, choć dawno tego nie robiłam...następna wizytę mam w 17 tygodniu to wtedy chyba zemdleje przed tym gabinetem...tak sobie teraz mowie ze jak to dziewczynka to jest silniejsza i damy radę...baby takie są...
 
Właśnie uświadomiłam sobie ze jutro mogą być wyniki nifty I zaczynam odczuwać kołatanie serca 😭 muszę się czymś zająć...matko a jak jutro tych wyników nie będzie to zacznę obgryzać paznokcie, choć dawno tego nie robiłam...następna wizytę mam w 17 tygodniu to wtedy chyba zemdleje przed tym gabinetem...tak sobie teraz mowie ze jak to dziewczynka to jest silniejsza i damy radę...baby takie są...
Trzymam kciuki za wyniki 🤗 Znam ten strach ale tym razem musi być dobrze🙏 Wszystkie musimy dotrwać do kwietnia🤗
 
Właśnie uświadomiłam sobie ze jutro mogą być wyniki nifty I zaczynam odczuwać kołatanie serca 😭 muszę się czymś zająć...matko a jak jutro tych wyników nie będzie to zacznę obgryzać paznokcie, choć dawno tego nie robiłam...następna wizytę mam w 17 tygodniu to wtedy chyba zemdleje przed tym gabinetem...tak sobie teraz mowie ze jak to dziewczynka to jest silniejsza i damy radę...baby takie są...
Tulę! Ja w piątek byłam tak zestresowana, że jak mnie lekarz zobaczył to tradycyjnie mówi, ze najpierw USG, bo wcześniej to rozmowy ze mną nie będzie. 🙈 Ale nie żebym jakoś super się uspokoiła, teraz już zaczyna mnie brzuch boleć na myśl o wtorkowych prenatalnych. Także tak. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Tulę! Ja w piątek byłam tak zestresowana, że jak mnie lekarz zobaczył to tradycyjnie mówi, ze najpierw USG, bo wcześniej to rozmowy ze mną nie będzie. 🙈 Ale nie żebym jakoś super się uspokoiła, teraz już zaczyna mnie brzuch boleć na myśl o wtorkowych prenatalnych. Także tak. 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Ja też we wtorek...11.00😳 robiłam też Nifty ale raczej nie będzie jeszcze wyników, choć marne szanse są....boję się że skończy się aminopunkcją...I znowu czekanie na badanie a potem wynik😑
 
Dziękuję za dobre słowo bo mi się już płakać chce... Wiem że muszę i nie. Ma że boli ale mecze się strasznie... 26.10 mam wizytę u gina i on wtedy oceni czy idę do diabetologa, bo teraz z racji tego że wiem co i jak to mam czas aby sprawdzić się dieta jeśli to nie pomoże to do szpitala na karowa na całodzienne spotkanie z diabetologiem
To może ja troszkę poprawie wam.nastroj gdyż w Niemczech norma jest cukier 130 to samo z cholesterolem są zupełnie inne parametry. Także na spokojnie żeby nie.popasc w depresję:) Ja zauważyłam u siebie że jak nie jem kolacji rano cukier wysoki jak się najem niski. Trochę brat mi pomaga bo to taki 28letni diabetyk, któremu zdiagnozowali Agenezje trzustki. On zawsze mowi dzisiaj popracowałem na placu zasłużyłem na ciastko ;D także najlepiej dodać trochę więcej ruszania i jeść:) wiadomo z rozsądkiem. Ale też bez paranoi bo oszalec można:)
 
Dziewczyny, ratunku😔
Jutro mam prenatalne a podarlam e-skierowanie przez przypadek. Mam kod tego skierowania ale nie mam papierka. Czy jest on potrzebny? Wie ktoś coś?
 
reklama
Dziewczyny, ratunku😔
Jutro mam prenatalne a podarlam e-skierowanie przez przypadek. Mam kod tego skierowania ale nie mam papierka. Czy jest on potrzebny? Wie ktoś coś?
A może jak się zalogujesz na internetowe konto pacjenta to będziesz mogła je wydrukować?. Z drugiej strony skoro to e-skierowanie to powinno być dostępne dla placówki realizującej badanie. W razie czego zadzwoń tam z rana i zapytaj.
 
Do góry