reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Czytam o Waszych cukrach i faktycznie macie gorzej niż ja.. ja jak mam być szczera to nie stosuje jakiejś rygorystycznej diety.. ok nie jem białego pieczywa i prawie nic słodyczy itp. Raczej tak spokojnie jem ale od momentu porady diabetologa czyli 2tyg juz ani razu mi cukry nie przekroczyły normy... 🤔 po jedzeniu mam max 105 a na czczo rano mam mniej niż 90. Jeden jedyny raz pokazało mi rano 92 jak ostatni posiłek zjadlam dlugo przed pójściem spać.. sama się zastanawiam czy faktycznie mam ta cukrzyce skoro ciagle cukry mam w normie i tak jak mowie nie stosuje restrykcyjnej diety... 😳
Mi się wydaje, że wtedy co mi ten wynik wyszedl 0.9 wiecej na czczo to ja nie jadłam nic 12h przed badaniem i dlatego tak wyszło i mnie zakwalifikowali na cukrzyce... a teraz jak pisze ani razu nie miałam wysokiego cukru... 🙄🙈
mogło tak być, ze za długa przerwa miedzy posiłkami. Powiem z doświadczenia swojego, jak pracowałam od 10 do 18 i jadłam rano śniadanie, w ciągu dnia niewiele i zezarlam o 19 obiadokolacje i poszłam na krew o 7 rano to miałam cukier 95-98, raz nawet 103! A jak jestem w domu i jem śniadanie, później jakiś owoc/jogurt, obiad, kolacje i uwaga, przed pobraniem krwi zjadłam marchewkę o 22 , na krew poszłam o 8:00 to wyszedł mi cukier 78.. także tego 😅

Dziewczyny bylam dzis w szpitalu i szok. Pani doktor powiedziala ze jej zdaniem to dziewczynka!!! 😳😳😳 mowi ze w 20 tyg mi potwierdza jeszcze ale jej zdaniem nic sie nie zmieni! SZOK!!! Serio nie moge wyjsc z szoku...
Ale czad!! A który masz teraz tc? To co trzymam kciuki za dziewczynkę 🤩✊
 
mogło tak być, ze za długa przerwa miedzy posiłkami. Powiem z doświadczenia swojego, jak pracowałam od 10 do 18 i jadłam rano śniadanie, w ciągu dnia niewiele i zezarlam o 19 obiadokolacje i poszłam na krew o 7 rano to miałam cukier 95-98, raz nawet 103! A jak jestem w domu i jem śniadanie, później jakiś owoc/jogurt, obiad, kolacje i uwaga, przed pobraniem krwi zjadłam marchewkę o 22 , na krew poszłam o 8:00 to wyszedł mi cukier 78.. także tego 😅


Ale czad!! A który masz teraz tc? To co trzymam kciuki za dziewczynkę 🤩✊

Wg piatkowej wizyty 16+0 dzis. Dziekuje ❤
 
mogło tak być, ze za długa przerwa miedzy posiłkami. Powiem z doświadczenia swojego, jak pracowałam od 10 do 18 i jadłam rano śniadanie, w ciągu dnia niewiele i zezarlam o 19 obiadokolacje i poszłam na krew o 7 rano to miałam cukier 95-98, raz nawet 103! A jak jestem w domu i jem śniadanie, później jakiś owoc/jogurt, obiad, kolacje i uwaga, przed pobraniem krwi zjadłam marchewkę o 22 , na krew poszłam o 8:00 to wyszedł mi cukier 78.. także tego 😅


Ale czad!! A który masz teraz tc? To co trzymam kciuki za dziewczynkę 🤩✊
No właśnie, mogło tak być i u mnie. Zobaczymy co powie teraz diabetolog na kontroli bo będę miała w tym tygodniu 🙂 mam nadzieje ze powie mi ze nie musze juz tak mierzyć tego cukru bo szczerze to nienawidzę momentu tego ukłucia w palec... jakos to jest coś co ciężko mi przeboleć 🤣🙈
 
Dziewczyny bylam dzis w szpitalu i szok. Pani doktor powiedziala ze jej zdaniem to dziewczynka!!! 😳😳😳 mowi ze w 20 tyg mi potwierdza jeszcze ale jej zdaniem nic sie nie zmieni! SZOK!!! Serio nie moge wyjsc z szoku...
Ja bym chciała zeby w tym co powiedzial mój kwjarz nic się nie zmieniło i żeby była dziewczynka...nie wiem jak on to poznał, ale ja nic nie widziałam 🤪
Ale Ty chyba masz synów? Dobrze pamiętam?
 
Dziewczyny bylam dzis w szpitalu i szok. Pani doktor powiedziala ze jej zdaniem to dziewczynka!!! 😳😳😳 mowi ze w 20 tyg mi potwierdza jeszcze ale jej zdaniem nic sie nie zmieni! SZOK!!! Serio nie moge wyjsc z szoku...
Gratulacje! 😍 Będziesz musiała od nowa imię wybierać. 😁

U nas chyba w końcu stanie na Piotrku, ale w top 5 mamy jeszcze: Emil, Kamil, Patryk i Tomek. 😂
 
reklama
Też mieszkam na trzeci i mój się martwi po tym krwawieniu jak ja po schodach zejdę żeby na te prenatalne dotrzeć...przesadza, ale przynajmniej wiem że mu zależy, że się troszczy, że też się boi...
Musi być dobrze 🤗 Jak się czujesz? Plamisz jeszcze 🤔
Dziewczyny bylam dzis w szpitalu i szok. Pani doktor powiedziala ze jej zdaniem to dziewczynka!!! 😳😳😳 mowi ze w 20 tyg mi potwierdza jeszcze ale jej zdaniem nic sie nie zmieni! SZOK!!! Serio nie moge wyjsc z szoku...
Gratulacje😍
 
Do góry