reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A to mój mąż znów na odwrót. Twierdzi że powinnam iść już na zwolnienie. Nie mogę kupić sobie zgrzewki wody żebym czasem jej nie wyciągała potem z auta 🤣 jak go nie ma to mogę jedna butelkę kupić haha. Ogólnie też nie mogę podnosić odkurzacza. Dobrze ze jeździ na kółkach to mogę popychać 😅 a ostatnio to nawet mąż odkurzał jak byl w domu a ja mam odpoczywać. Raz na okres ciąży mnie zdenerwował ale nie jakoś bardzo wiec pewnie uważa na to co mówi. Ogólnie jak czuje ze mnie mało przytula bo wiadomo że zmęczony po pracy to mu to mówię wprost że potrzebuję więcej przytulania i on stara się poprawić 😉😉
Ja mu też mówię ale jak grochem o ścianę. Dziś mu wywaliłam wszystko w nerwach. Chyba poskutkowało, bo przyszedł się przytulić po czasie ale ja na siłę to nie chce. Mój też robi dużo w domu nie mogę mi tego zarzucić, generalnie mamy dom i ogród duży to jest zajęcie dla dwóch osób, poza tym córke wozimy 2 Razy w tygodniu na zajęcia po kilkadziesiąt km i też mi się stara pomagać w tej kwestii nie mam nic do zarzucenia. Ale chyba widzę, że nie dociera jeszcze do niego myśl, że będzie maleństwo. Na prenatalne idę jutro sama, bo tak w jego pracy wyszło. Ale on w ogóle zapytał mnie ostatnio co to za badania ja teraz mam... Jakby nie z tego świata był.
 
reklama
A może jak się zalogujesz na internetowe konto pacjenta to będziesz mogła je wydrukować?. Z drugiej strony skoro to e-skierowanie to powinno być dostępne dla placówki realizującej badanie. W razie czego zadzwoń tam z rana i zapytaj.
Tak, tak zrobię. Zapytam. Oby nie trzeba było.. w końcu po coś są te e-skierowania???
 
Tak, tak zrobię. Zapytam. Oby nie trzeba było.. w końcu po coś są te e-skierowania???
Jak masz kod to i tak dobrze. Mój ojciec raz był i wzial papierowe to pani się na niegowudarla ze papier marnuje bo ona ma w systemie...natomiast babcia byla na zabieg na zaćmę i Panu wystawił skierowanie nie dała papierka to się datli ze jak bez skierowania...masakra co lekarz przychodnia to inaczrj
 
Wróciłam z wieczorynki.. Kazał gardło płukać i psikać. Osłuchał, zbadał, spojrzał w gardło. Powiedział, że przy kobietach w ciąży działa się ostrożnie i mam tak narazie robić a jeśli za 2 doby nie przejdzie to rodzinny ma mi zapisać antybiotyk bo wtedy napewno to bakteryjne.. Leżę w łóżku z temp 38,5 😪
 
Wróciłam z wieczorynki.. Kazał gardło płukać i psikać. Osłuchał, zbadał, spojrzał w gardło. Powiedział, że przy kobietach w ciąży działa się ostrożnie i mam tak narazie robić a jeśli za 2 doby nie przejdzie to rodzinny ma mi zapisać antybiotyk bo wtedy napewno to bakteryjne.. Leżę w łóżku z temp 38,5 😪
Myślę, że ja na Twoim miejscu skonsultowałabym to jutro rano jeszcze z rodzinnym. Nie ma co bagatelizować, tym bardziej skoro masz podwyższoną temperaturę.
 
Jak masz kod to i tak dobrze. Mój ojciec raz był i wzial papierowe to pani się na niegowudarla ze papier marnuje bo ona ma w systemie...natomiast babcia byla na zabieg na zaćmę i Panu wystawił skierowanie nie dała papierka to się datli ze jak bez skierowania...masakra co lekarz przychodnia to inaczrj
Ode mnie przy przyjmowaniu do szpitala chcieli wydrukowanego zaświadczenia o szczepieniu na covid mimo, że kobita w systemie widziała, że jestem zaszczepiona i mówiła mi nawet datę szczepienia. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
Ja też we wtorek...11.00😳 robiłam też Nifty ale raczej nie będzie jeszcze wyników, choć marne szanse są....boję się że skończy się aminopunkcją...I znowu czekanie na badanie a potem wynik😑
Ale to jakieś sygnały/wskazania, że coś nie tak może być (poza tym szeptaniem lekarzy w szpitalu) są?
 
reklama
To może ja troszkę poprawie wam.nastroj gdyż w Niemczech norma jest cukier 130 to samo z cholesterolem są zupełnie inne parametry. Także na spokojnie żeby nie.popasc w depresję:) Ja zauważyłam u siebie że jak nie jem kolacji rano cukier wysoki jak się najem niski. Trochę brat mi pomaga bo to taki 28letni diabetyk, któremu zdiagnozowali Agenezje trzustki. On zawsze mowi dzisiaj popracowałem na placu zasłużyłem na ciastko ;D także najlepiej dodać trochę więcej ruszania i jeść:) wiadomo z rozsądkiem. Ale też bez paranoi bo oszalec można:)
No właśnie te normy jakieś mega wyśrubowane są. Zwłaszcza, że na krzywej w ciąży norma po godzinie to 180... Przyznaję, że nie do końca to rozumiem. A daj kobicie w ciąży jakieś normy do przestrzegania i niech jej wyjdzie coś nie tak... 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
 
Do góry