reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Mnie też bolała głowa...wogole mnie często boli głowa...smaruje szyję i czoło amolem...dwa razy brałam po połowie apapu bo byłam tak zmęczona tym bólem...
Ja wczoraj kichnęłam i nie zdążyłam się sychylić i mnie pociągnęło z prawej strony...
Wszyscy już się cieszą z ciąży w 13 tygodniu q U mnie zaczyna się strach...czekam a to nifty I chyba już mam takie nerwy że dzis roomba wkręciła w koło mój stanik, nie mogłam tego wyjąć i ryczałam beż sensu jak bóbr...teraz się z tego śmieje ale huśtawka jest okropna...
Domyślam się co czujesz...odpoczywaj dużo ❤❤❤
O matko, ja też mam tak przy kichaniu! Albo gwałtownym ruchu. Tak pod brzuchem w stronę pachwiny z prawej albo lewej albo o zgrozo z dwóch stron! Ostatnio aż gwiazdy przed oczami zobaczyłam...
 
reklama
Hej ja juz po prywatnej wizycie i wszystko z dzieckiem dobrze, w koncu konkretnie pomierzyli i wychodzi jeszcze wiekszy, bo z om wychodzi 15+5 a z usg 15+6. Ale niestety pani doktor nie potrafila okreslic na 100% plci bo dziecko zaciskalo nogi i uciekalo spod glowicy usg. Ma podejrzenia (ja tez chyba widzialam kolejnego chlopaka zgodnie z moimi przeczuciami 😂) ale nie powie dopuki nie bedzie na 100% pewna. Zaproponowala zebym podjechala do niej do szpitala w niedziele o 13 i wtedy jeszcze raz przyjrzymy sie co tam miedzy nogami jest juz bez zadnych dodatkowych doplat 😆 musiala widziec ze bardzo mi zalezy.
 
Hej ja juz po prywatnej wizycie i wszystko z dzieckiem dobrze, w koncu konkretnie pomierzyli i wychodzi jeszcze wiekszy, bo z om wychodzi 15+5 a z usg 15+6. Ale niestety pani doktor nie potrafila okreslic na 100% plci bo dziecko zaciskalo nogi i uciekalo spod glowicy usg. Ma podejrzenia (ja tez chyba widzialam kolejnego chlopaka zgodnie z moimi przeczuciami 😂) ale nie powie dopuki nie bedzie na 100% pewna. Zaproponowala zebym podjechala do niej do szpitala w niedziele o 13 i wtedy jeszcze raz przyjrzymy sie co tam miedzy nogami jest juz bez zadnych dodatkowych doplat 😆 musiala widziec ze bardzo mi zalezy.
Ty to masz jednak pecha, trzymam kciuki żeby się nie okazało że będzie się kryć z ujawnieniem przez większość ciąży 😅 Fajnie że trafiłaś na taką miłą babeczkę 😊
 
Ty to masz jednak pecha, trzymam kciuki żeby się nie okazało że będzie się kryć z ujawnieniem przez większość ciąży 😅 Fajnie że trafiłaś na taką miłą babeczkę 😊

Tak ta lekarka jest fantastyczna, juz raz u niej bylam. Niestety nie stac mnie zeby chodzic do niej caly czas ale jest naprawde super. Ja to ogolnie w zyciu mam sporo pecha 😅 no ale trudno, najwyzej sie nie dowiem do polowy ciazy a w najgorszym przypadku do samego porodu. I tak w sumie jestem przekonana na chlopca i na to jestem nastawiona.
 
Cześć. Też was obudził ból głowy? Pogoda słoneczna ale zimo bardzo...I to ciśnienie...Ledwo daje rade. Chyba wezmę apap. Zamierzam lenić się do kolejnej wizyty u mojej gin i leżeć plackiem. Wizyta będzie w środę ale wcześniej prenatalne więc i tak będę mieć podgląd. Zauważyłam też że po jedzeniu brzuch mnie boli. Też tak macie? Muszę dzielić posiłki na malutkie porcje.
Dobrze ze nie krwawie i nie plamie. Tylko brudzenie zostało, nie wiem na jak długo🤔. Tylko ciągle czuje coś z prawej strony brzucha, a tam właśnie to odklejenie znaleźli...może to tylko moja wyobraźnia.
Ja dziś też od rana z bólem głowy ale kojarzyłam to bardziej z poduszka. Jeśli chodzi o jedzenie to faktycznie boli jak się naje ...dla pocieszenia jestem trochę dalej 17+1 z OM a USG chyba 18 i coraz bardziej kluje po jedzeniu. W dodatku rozpycha i ciągnie przy siusianiu. Lekarz powiedział że tak będzie i to naturalne więc się nie przejmuje. Kazał brać nospe paracetamol i leżeć na boczku bez macania brzuszka az puści. Faktycznie pomaga ;) Brudy mogą schodzić bo się oczyszczasz ja budziłam do 15tyg czesto tylko u mnie nie wiadomo dlaczego :) główka do góry będzie dobrze. Lezakuj być może do.prenatalnych już będzie wporzadku 👌
 
Dzis robilam krzywa cukrową 🤮🤢... okropna ale zniosłam bo wzięłam z cytryna. Pamiętajcie żeby taka kupić. Tamtej bym chyba nie zniosła 🤣...I 2h czekania w poczekalni... dobrze że był starszy pan który opowiadał kawały, bardziej suchary ale zleciało jak w psychiatryku🤣🤣🤣
U mnie w laboratorium nie może być smakowa, musi być ta zwykła🙈 Inaczej nie chcą badania zrobić🤦🏻‍♀️ Dla mnie to najgorsze badanie. Nie dość, że cały dzień się po nim źle czuje to jeszcze to siedzenie pod laboratorium🙈
 
Hej Przyszle Mamusie czy ktoras z Was robila badania NIFTY? Jak dlugo czekalyscie na wyniki? Za mna dopiero 2 dni po oddaniu probki, a na wyniki czeka sie od 10-15dni. Caly czas mysle o wynikach, a ta bezsilność mnie wykańcza.

Pozdrawiam
 
reklama
Hej Przyszle Mamusie czy ktoras z Was robila badania NIFTY? Jak dlugo czekalyscie na wyniki? Za mna dopiero 2 dni po oddaniu probki, a na wyniki czeka sie od 10-15dni. Caly czas mysle o wynikach, a ta bezsilność mnie wykańcza.

Pozdrawiam
Ja robiłam. Mówili że się czeka około 10 dni a czasem wyniki są wcześniej....czasu oczekiwania sie nie przeskoczy.
 
Do góry