reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Udało mi się nockę odespać ale łzy jak grochy mi po buzi lecą. Nie mogę nawet się rozryczeć bo od razu brzuch mi spina. Zła jestem bo nie dostałam nic żeby ograniczyć skurcze macicy. Tylko progesteron. Przeciwko skurczom mogę magnez łykać bo niczego innego mi gin nie pozwoliła.
Po tym co w życiu przeszłam myślałam że już mnie nic złego nie spotka, że limit nieszczęść wyczerpałam. A tu stresy z każdej strony. Jak to udźwignąć?
Na pewno to trudne, ale to, co możesz teraz zrobić, to zadbać o odpoczynek i myśleć najbardziej pozytywnie, jak tylko się da. Kiedy ja miałam ogromną niepewność na początku, czy jest wszystko dobrze i jak to będzie... mówiłam do Maleństwa, że jest bardzo silne, że razem damy radę i w kwietniu będziemy się tulić w ramionach. Mi przywoływanie takich dobrych myśli pomagało. Będzie dobrze!!!🤗
 
reklama
Zamienników jest mnóstwo dostępnych, ale ja biorę Clexane i z nią faktycznie jest problem na hurtowniach. Zawsze mi sprawdzają w systemie w której aptece jest dostępna:)
Ile płacisz za clexane ? Mi lekarz przepisuje neoparin bo mówi, że taniej będzie niż clexane a to to samo... i tak płace jakieś śmieszne pieniądze 3 zł czy coś 😊
 
Kochana, ale jeszcze nic straconego. Nie trać nadziei, proszę Cię... Leż do góry brzuszkiem, odpoczywaj. Ja sobie wyobrażam co to za emocje, strach, frustracja, bezsilność, ale nie poddawaj się. Znam mnóstwo takich historii, że była beznadziejna sytuacja, minimum szans (a u Ciebie nikt tak nie powiedział!) a ciąże donoszone i dzieciaczki zdrowe urodzone!
No leżę. Chciałam pod prysznic ale partner wychodził z domu poodbierać zamówienia i mi zabronił samej. Najgorsze że dziś podczas badania takie miny robili i cos tam szeptali i palcem pokazywali a potem o prenatalne pytali czy się zapisalam...coś czuję że nie jest dobrze...
 
Tak powiedział, ale czy to prawda? Nie powiedziałabym, że to najlepszy lekarz u jakiego byłam, więc kto wie. 😏😂
Z ciekawości poczytałam jak to jest z tym dnem macicy🙈 I muszę napisać, że ten lekarz to idiota🙈
Udało mi się nockę odespać ale łzy jak grochy mi po buzi lecą. Nie mogę nawet się rozryczeć bo od razu brzuch mi spina. Zła jestem bo nie dostałam nic żeby ograniczyć skurcze macicy. Tylko progesteron. Przeciwko skurczom mogę magnez łykać bo niczego innego mi gin nie pozwoliła.
Po tym co w życiu przeszłam myślałam że już mnie nic złego nie spotka, że limit nieszczęść wyczerpałam. A tu stresy z każdej strony. Jak to udźwignąć?
Kochana cały czas trzymam za was kciuki. Wierzę, że dotrwacie do kwietnia 🤗 Przytulam mocno🤗
 
No leżę. Chciałam pod prysznic ale partner wychodził z domu poodbierać zamówienia i mi zabronił samej. Najgorsze że dziś podczas badania takie miny robili i cos tam szeptali i palcem pokazywali a potem o prenatalne pytali czy się zapisalam...coś czuję że nie jest dobrze...
Nie, sama nie wchodź póki co pod prysznic, niech ktoś będzie z Tobą w łazience. Co do badania, to jakby coś było nie tak, to by Ci na pewno powiedzieli. Może to miejsce odklejania sobie pokazywali.
 
Udało mi się nockę odespać ale łzy jak grochy mi po buzi lecą. Nie mogę nawet się rozryczeć bo od razu brzuch mi spina. Zła jestem bo nie dostałam nic żeby ograniczyć skurcze macicy. Tylko progesteron. Przeciwko skurczom mogę magnez łykać bo niczego innego mi gin nie pozwoliła.
Po tym co w życiu przeszłam myślałam że już mnie nic złego nie spotka, że limit nieszczęść wyczerpałam. A tu stresy z każdej strony. Jak to udźwignąć?
Ja biorę nospe słyszałam również że w skrajnych stawianiach brzuszka w szpitalu podają relanium bo on działa przeciw skurczom. Sama walczę obecnie bo mam zapalenie pęcherza i ciągnie okrutnie właśnie z No spa byłam na izbie i tam również pozwolili ją brać, na przemian z paracetamolem. Może,l spróbuj zasięgnąć poradę jeszcze u innego lekarza?. Będzie dobrze trzymamy kciuki ✊✊✊... lez i nie wstawaj. Progesteron tez biore 3razy duphaston I 2 razy luteinę. To jest dobry strażnik ciąży uwierz że będzie dobrze ❤
 
No leżę. Chciałam pod prysznic ale partner wychodził z domu poodbierać zamówienia i mi zabronił samej. Najgorsze że dziś podczas badania takie miny robili i cos tam szeptali i palcem pokazywali a potem o prenatalne pytali czy się zapisalam...coś czuję że nie jest dobrze...
Odpuść sobie narazie kąpiele podmyj się delikatnie i spróbuj wyleżeć każdy dzień może okazać się zbawienny i przywrócić wszystko do normy. Sama leżakuje 😔 na wszelki wypadek bo też jestem po przejściach a w dodatku ciągle coś mi się robi 😪 wiem że będzie dobrze ❤
 
No leżę. Chciałam pod prysznic ale partner wychodził z domu poodbierać zamówienia i mi zabronił samej. Najgorsze że dziś podczas badania takie miny robili i cos tam szeptali i palcem pokazywali a potem o prenatalne pytali czy się zapisalam...coś czuję że nie jest dobrze...
Czasem ludzie naprawdę nie umia się zachować. Współczuję. A w którym tygodniu jesteś?
 
reklama
Do góry