reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Dobrze, że mówicie bo przynajmniej nie jest mi tak przykro, że powinno się mieć piekne włosy a mi lecą, że hej i właśnie boję się co dalej.. bo ogólnie nie mam rewelacyjnych włosów 🥺

Dzis nadszedł dzien powrotu do pracy po 2.5 tyg urlopie. Powiedzialam też dziś kierowniczce o ciąży. Miałam mega stres, ogromny, ledwo oddech łapałam i cała czerwona twarz, czułam to haha ale reakcja była pozytywna, cieszyła się i powiedziała, że cokolwiek mi potrzeba to się dogadamy i bez żadnego problemu. Zaczną też szukać kogoś na moje miejsce bo nie wiem ile będę jeszcze pracować. Chciałam być tutaj fer i nie zostawiać ich z dnia na dzień. Dostalam tez info ze jak będę chciała to mam do czego wracać wiec tez milo 😊😊 fajna psychiczna ulga w tym temacie, że nie muszę się tak kryć z lekarzem i potrzebnym wolnym czasem czy pracą zdalną lub złym samopoczuciem. 🙈

Teraz tylko tydzien do usg.. stres ze hej aby było dobrze! Ale musi być, bo nic złego mi się nie dzieje 😊 czasem się zastanawiam czy to ja jakoś przytyłam czy też już lekko mi brzuch już widać 🤣 ogolnie nie jestem osobą szczupłą także mam trochę swojego ciałka i tak trudno mi określić do końca 😅

Trochę się rozpisałam 🙃
Ja też (delikatnie mówiąc) mam trochę swojego ciałka i jak pochodzę, czy przejdę się na spacer, to brzuch mi tak wywala, że nie ciężko się domyślić, że to ciąża :) Jak siedzę na tyłku, to młoda chyba też się za wiele nie wierci i tego brzucha wtedy nie widać.
 
reklama
Kurcze tez bym w lumpeksie kupila...wiecie co jak 11 lat temu urodziłam syna to serio kupowałam mu dużo rzeczy w lumpeksach tzn. Nie bieliznę ale spodnie kurtki koszule bluzki bo było taniej a i tak szybko wyrastał a te ubranka na dzieci do 1 roku życia to wogole nie zniszczone...nikt nie wie ze do chrztu mial ubranie z lumpeksu takie beżowe ogrodniczki i kombinezon biały bo to zima było tylko koszule mu kupiłam. Teraz widzę że jak są promocje to można sue fajnie obkupić w sklepie...nie mogę się doczekać aż zacznę te ubranka kupować 🤪🤪🤪
No.pewnie jest dużo firmowych pięknych rzeczy i nie tylko takie co w sieciówkach 😁 sama nie mogłam się powstrzymać i kupiłam buciki z myślą że komuś dam ;p
Polish_20211006_140309126.jpg
 
...
Teraz tylko tydzien do usg.. stres ze hej aby było dobrze! Ale musi być, bo nic złego mi się nie dzieje 😊 czasem się zastanawiam czy to ja jakoś przytyłam czy też już lekko mi brzuch już widać 🤣 ogolnie nie jestem osobą szczupłą także mam trochę swojego ciałka i tak trudno mi określić do końca 😅

Ja jakąś wyjątkową chudzinką nie jestem, ale też wydaje mi się, że coś tam powolutku widać 😄
Wczoraj narzeczony mi się bardzo przyglądał jak szykowałam sobie kąpiel i sam stwierdził, że to już chyba to, bo dół brzucha taki napięty jest i to raczej nie zwykły tłuszczyk 😂
Także się pocieszałam, bo o ile brzuch miałam dość szczupły, to akurat na podbrzuszu zawsze taka fałdka była 🤣
 
reklama
Do góry